Nie uwierzycie, co zrobił ten drużba. Chuchał i pocierał pana młodego w kościele. Jest wideo!

2022-06-22 16:13
Ślub/wesele
Autor: materiały prasowe Ślub/wesele

Dobry świadek i świadkowa to skarb, o czym przekonała się pewnie niejedna para młoda. Na głowie świadków jest całkiem sporo, muszą przygotować wieczór panieński i kawalerski oraz podczas ślubu i wesela zadbać o dobrą organizację tych wydarzeń. Na TikToku pojawiło się nagranie ze ślubu, na którym drużba zdecydowanie za bardzo przejął się swoją rolę i kiedy para młoda klęczała przed ołtarzem, postanowił on nieco zadbać o pana młodego. Wyszło przekomicznie! Zobaczcie wideo.

Drużba w czasie ślubu podszedł do pana młodego. To, co zrobił, rozbawiło internautów

Żaden ślub, ani wesele nie obejdą się bez świadka i świadkowej. To najbliższe parze młodej osoby, które dbają, by cała organizacja przebiegła odpowiednio, a goście weselni byli zadowoleni. Dla wielu osób bycie drużbą czy druhną to prawdziwy zaszczyt i zrobią wszystko (dosłownie wszystko), by ceremonia przebiegła idealnie. Na TikToku pojawiło się zabawne nagranie z pewnego ślubu. Gwiazdą filmiku nie jest jednak panna młoda czy też pan młody, ale właśnie drużba.

Zobacz także: Magiczny sposób z TikToka na mega długie rzęsy. Hit! To wideo ma już 23 mln wyświetleń

Na nagraniu widzimy klęczącą przez ołtarzem parę młodą. Kobieta ma na sobie efektowną suknię, a pan młody klasyczny garnitur. W pewnym momencie od tyłu podbiega do nich drużba i wyjmuję rolkę do ubrań. Tak, dobrze domyślacie się, co będzie dalej. Mężczyzna zaczyna czyścić garnitur pana młodego. Przypominany, że wszystko odbywa się w kościele. Następnie drużba zaczyna chuchać na głowę pana młodego i wyjmuje poszetkę ze swojego garnituru i przeciera nią głowę przyszłego nowożeńca. 

Koniecznie zobaczcie, jak to wyglądało! Gwarantujemy, że ubawicie się setnie!

Sonda
Byłeś/byłaś kiedyś świadkiem/świadkową?
Tańczące z Promocjami 21.06.22
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE