Nosisz biały stanik pod jasną bluzką? Oto WPADKI modowe, które zaliczasz codziennie

2020-01-24 12:07
Stanik
Autor: Pexels

Czasami zaliczamy wpadki modowe zupełnie nieświadomie. Wydaje nam się, że ubieramy się zgodnie z trendami, a w rzeczywistości możemy wyglądać groteskowo. Na jakie wpadki modowe powinna uważać każda kobieta? Wymieniamy 6 błędów, które popełnia większość z nas niemal każdego dnia.

Kobiety uwielbiają modę. Prawie każda nasza stylizacja musi być skrupulatnie przemyślana. Pytania typu: "w co się dziś ubrać?", "czy ta bluzka pasuje do tych spodni?" pojawiają się w głowie kobiety niemal każdego dnia. Jak się okazuje często zupełnie nieświadomie, popełniamy błędy w doborze ubrań czy makijażu. Te modowe wpadki popełnia wiele kobiet:

  1. Wystające szwy rajstop - widać je w butach z odkrytymi palcami, za krótkich spódnicach, jak i zbyt obcisłych sukienkach. Szwy czasem bywają grube i odznaczają się na ubraniu.
  2. Biały stanik pod jasną bluzką - wbrew pozorom jest naprawdę widoczny i wcale nie wygląda to estetycznie. Decydując się na jasną bluzkę lepiej postawić na biustonosz w cielistym kolorze.
  3. Nieprawidłowo dobrany biustonosz - zwłaszcza jeśli zakładamy zwykły stanik do sukienki z odkrytymi plecami i z tyłu wystaje nam pasek. Grube ramiączka również źle się prezentują w zestawieniu z delikatną bluzką na cienkich ramiączkach.
  4. Za ciasna koszula i rozchodzące się guziki - taki efekt u kobiet najczęściej jest zauważalny na wysokości piersi.
  5. Mieszanie wzorów ubrań - pasy nigdy nie będą dobrze wyglądać w towarzystwie wzorów etnicznych.
  6. Przerysowane brwi - kształt brwi potrafi zmienić rysy naszej twarzy. Nieprawidłowo dobrany może sprawić, że będziesz wyglądać komicznie. Uważaj!