Ranczo. Ilona Ostrowska, Marta Chodorowska, Cezary Żak, Marta Lipińska, Artur Barciś

i

Autor: AKPA Ilona Ostrowska, Marta Chodorowska, Cezary Żak, Marta Lipińska, Artur Barciś

Pamiętacie Klaudię, córkę wójta z "Rancza"? Dzisiaj jest nie do poznania. Zaszalała z fryzurą

2021-06-01 8:46

Serial "Ranczo" podbił serca widzów, jego twórcy z zabawny sposób przedstawiali stereotypy polskiej wsi i jej rzeczywistość. Podwójna rola Cezarego Żaka, który wcielił się zarówno w wójta, jak i księdza przypadła do gustu wielu fanom, dzisiaj jednak mało kto pamięta o Marcie Chodorowskiej, która w serialu grała córkę wójta Wilkowyj. Dzisiaj aktorka wygląda zupełnie inaczej niż za czasów Rancza, a ostatnio pochwaliła się metamorfozę swojej fryzury. Zobacz, jak teraz wygląda Marta Chorodowska, czyli Klaudia z serialu "Ranczo".

Tak teraz wygląda Klaudia z serialu "Ranczo"

Serial "Ranczo" cieszył się wielką popularnością, widzowie pokochali go za to, że w zabawny sposób rozprawiał się z mitami dotyczącymi polskiej wsi, pokazywał jej piękno i w nieco humorystycznym podejściem przedstawiał polskie przywary i stereotypy. Emitowany był do 2016 roku, jednak wiele widzów nadal wspomina go z sympatią, a role Cezarego Żaka jako wójta i księdza oraz Artura Barcisia jako Czerepacha zapadły w pamięć niemalże jak ich występy jako Karol Krawczyk i Tadeusz Norek z "Miodowych lat". Jednak w serialu aż roiła się od nietuzinkowych postaci, które zaskakiwały swoimi pomysłami i podejściem do życia. Marta Chodorowska grała Klaudię, czyli przedsiębiorczą córkę wojta Pawła Kozioła. Jesteście ciekawi jak aktorka wygląda dzisiaj? Obecnie występuje na głównie na deskach teatru, a całkiem niedawno postanowiła nieco zaszaleć i ścięła swoje piękne blond loki. Chodorowska postawiła na mega modnego short boba, który dodał jej fryzurze lekkości i objętości. Zobaczcie, jak dzisiaj wygląda Marta Chodorowska, czyli Klaudia z serialu "Ranczo".

Jakim żywiołem jesteś?

Pytanie 1 z 8
Twoje wymarzone wakacje to:
Czy grozi nam katastrofa demograficzna?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE