Promocje! Rossmann rozdaje dodatkowe rabaty. Sprawdź, jak je zdobyć

2022-01-27 10:54

Promocje i okazje w Rossmannie. Klienci i poszukiwacze promocji dobrze znają mobilną aplikację Rossmanna. Kilkanaście miesięcy temu pojawiła się w niej funkcja Rossmann GO, która umożliwiła bezpieczne zakupy smartfonem, bez konieczności podchodzenia do kasy. Teraz użytkownicy aplikacji Rossmann PL dostaną dodatkowy rabat 5 proc. od kwoty swoich zakupów – niezależnie od liczby produktów i ich cen.

W grudniu 2020 r. Rossmann odpowiedział na potrzebę klientów w związku z pandemią. Firma umożliwiła im w pełni samoobsługowe zakupy w stacjonarnych drogeriach z możliwością płacenia w najwygodniejszej formie – telefonem, bez konieczności podchodzenia do kasy. Teraz Rossmann ponownie zachęca do takiej formy zakupów i oferuje dodatkowy rabat w wysokości 5 proc. Wystarczy skorzystać z Rossmann GO i samodzielnie zeskanować swoim telefonem kody kreskowe produktów, które chce się kupić. Następnie należy je spakować do swojej torby lub koszyka. W ten sposób firma zachęca do korzystania z materiałowych ekologicznych toreb lub zakupowych – wielokrotnego użytku.

Zobacz także: Zdrowe i gęste włosy. Sposoby na piękną fryzurę

Po zakończeniu zakupów można wybrać jedną z dwóch opcji płatności – albo bezpośrednio w smartfonie (przy użyciu najpopularniejszych form płatności online, takich jak BLIK, podpięta karta płatnicza, Apple Pay/GPay) albo przy kasie samoobsługowej – przez zeskanowanie zbiorczego kodu kreskowego wygenerowanego po wybraniu wszystkich produktów. Rossmann zachęca do korzystania z pierwszej opcji. Płacąc w aplikacji (online), klienci otrzymają 5% dodatkowego rabatu na całe zakupy – niezależnie od kwoty i liczby produktów.

Za zakupy z Rossmann GO z płatnością telefonem klient nie dostanie tradycyjnego paragonu. Na wskazany w aplikacji adres e-mail wysyłana będzie e-faktura, co jest wygodne i ekologiczne. Aby ułatwić i przyspieszyć korzystanie z Rossmann GO w drogeriach udostępniono klientom darmowe WiFi, niewymagające podania hasła a jedynie akceptacji regulaminu korzystania.

Rossmann GO to pierwsze tak duże wdrożenie zakupów w pełni samoobsługowych w Polsce. Z tej opcji można korzystać w każdej ze 1580 drogerii w Polsce.

"Eko etno" wystawa w muzeum w Lesznie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE