Te promocje Lidla wbijają w fotel! Musisz pójść do sklepu. Megahit, który trzeba mieć

2022-01-23 5:46
LIDL handel promocja
Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS LIDL handel promocja

Promocje, wyprzedaże i przeceny. To przedostatnia niedziela kiedy Lidl będzie otwarty, od lutego czeka nas bowiem zaostrzenie przepisów o zakazie handlu. Na szczęście Lidl nie zapomina o swoich klientach i kiedy rozpocznie się nowy tydzień sieć ruszy z kolejnymi promocjami. Początek roku to dobra okazja na realizację nowych postanowień, na przykład zadbania o swoje zdrowie. Regularna aktywność fizyczna, znalezienie czasu na relaks, a także monitorowanie naszego organizmu mogą pozytywnie wpłynąć na nasze samopoczucie. Od poniedziałku, 24 stycznia, w ofercie Lidla pojawią się produkty, które nam w tym pomogą.

Mega promocje w Lidlu. To trzeba zobaczyć! 

Wraz z upływającymi tygodniami większości z nas coraz trudniej realizować noworoczne postanowienia. Jeśli jednak naszym celem na 2022 rok było zadbanie o siebie, to w sklepach Lidla znajdziemy wiele produktów, które pomogą nam go spełnić. Od poniedziałku, 24 stycznia, pojawi się szeroka oferta artykułów, dzięki którym zadbamy o swoje zdrowie oraz kondycję fizyczną.

Na zdrowie i odpowiednie samopoczucie składa się wiele czynników – obok zbilansowanej diety i aktywności fizycznej, warto pamiętać także o regularnym monitorowaniu swojego stanu zdrowia oraz dawaniu organizmowi odpocząć. W ofercie Lidl Polska znajdziemy m.in. matę do masażu Shiatsu (369 zł/ 1 zestaw), która zapewnia relaks, masując trzy strefy naszego ciała: całe plecy, górną lub dolną część pleców. Matę można dodatkowo ustawić tak, aby masowała wyłącznie kark – ta funkcja jest szczególnie przydatna osobom, które prowadzą siedzący tryb życia oraz dużo czasu spędzają, patrząc np. w monitor. Mata ma również funkcję ogrzewania, co jest dużą zaletą w okresie zimowym.

Z kolei wśród produktów pozwalających na monitorowanie stanu zdrowia znalazł się pulsoksymetr z Bluetooth (SilverCrest, 99 zł/ 1 zestaw), który wskazuje poziom natlenienia organizmu. Urządzenie to jest pomocne osobom z niewydolnością serca, astmą oskrzelową i chorującym na przewlekłe obturacyjne choroby płuc, ale również może przydać się sportowcom trenującym aktywności na dużych wysokościach – np. wspinaczkę czy lotnictwo sportowe. Pulsoksymetr ma zastosowanie także na co dzień – spadek saturacji może świadczyć o infekcji wirusowej lub bakteryjnej układu oddechowego. Ponadto w ofercie dostępna jest także waga diagnostycza z funkcją analizy składu ciała (89,90 zł/ 1 zestaw), która zapamiętuje zapis pomiarów aż 8 użytkowników. Pobierając bezpłatną aplikację „Health for you”, wszystkie pomiary znajdziemy także w telefonie.

Wśród najbardziej popularnych noworocznych postanowień bez wątpienia znajduje się częstsza aktywność fizyczna. Dawkować sport możemy na wiele sposobów – ćwicząc w domu, na siłowni, podczas grupowych zajęć fitness, ale także na zewnętrz – podczas spacerów czy biegania. Jeśli w naszej garderobie brakuje ubrań sportowych, warto od poniedziałku, 24 stycznia, zajrzeć do Lidla. Co tam znajdziemy? Między innymi biustonosz sportowy damski (24.99 zł/ 1 szt.), top sportowy damski (17,99 zł/ 1 szt.) czy legginsy damskie (22,99 zł/ 1 para). Będzie to również okazja do zakupu dresów – w sklepach dostępne będą spodnie dresowe dla niej i dla niego. Co ważne, wyłącznie w poniedziałek, 24 stycznia, obowiązywać będzie specjalna promocja – drugą parę spodni dresowych kupimy o 30% taniej.

Lidl promocje
Autor: Materiały prasowe Lidl promocje
Tańczące z Promocjami 18.01.2022
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE