To najlepszy kolor dla kobiet po 50-tce. Dodaje blasku i genialnie odmładza

2022-06-23 5:26
kobieta dojrzała
Autor: SHUTTERSTOCK kobieta dojrzała

Jakie kolory odmładzają i są idealne dla kobiet 50+? Kolory naszych ubrań i dodatków mają ogromnie znaczenie. Nie tylko rodzaj i krój ubrań ma wpływ na to, jak wyglądamy. Kolor jest równie ważny. Niektóre barwy potrafią rewelacyjny odmłodzić i dodać nam młodzieńczego blasku, inne zaś tragicznie postarzają i od razu dodają kilka lat. Jest jeden kolor, który idealnie sprawdzi się u kobiet dojrzałych. Zdecydowanie panie po 50-tce powinny na niego stawiać. Zobacz, jaki kolor jest najlepszy dla kobiet 50+.

To najlepszy kolor dla kobiet po 50-tce. Odmładza o co najmniej 10 lat!  

Kolorystyka naszych ubrań to ogromny wpływ na to, jak wyglądamy. To samo ubranie w innym kolorze może prezentować się zupełnie inaczej. Kobiet 50+ często obawiają się kolorów i stawiają przede wszystkim na klasyczną czerń i odcienie szarości. To błąd, wszelkie barwy szarości postarzają. Wszystkie chłodne tonacje nie są polecanie kobietom dojrzałym. Twarz i skóra prezentuje się z nich źle, blado i raczej nie wygląda się w tych kolorach dobrze. Jaki zatem kolor pasuje kobietom 50+? Rewelacyjną propozycją są jasne i ciepłe odcienie. Hitem na lato są beże i écru. Szczególnie warto wybierać je na górne części garderoby. Doskonale rozświetlają one twarz i odejmują lat. Panie po 50-tce powinny postawiać na żakiety, koszulki i sukienki właśnie w tych kolorach. Beż sprawia, że cała stylizacja prezentuje się świeżo i nowocześnie. Dodatkowo wszelkiego rodzaju beże i écru są wyjątkowo modne w tym sezonie i w sklepach znajdziemy wiele fantastycznych ubrań w tych kolorach. 

Zobacz także: Te 3 ubrania są zakazane dla kobiet po 50-tce. Stylistka ostrzega: Postarzają o 10 lat

Sonda
Lubisz ubrania w jasnych, ciepłych odcieniach?
Tańczące z Promocjami 21.06.22
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE