Makijaż na lato

i

Autor: Shutterstock Makijaż na lato

Wielka loteria kultowej marki kosmetycznej. Kupuj ulubione produkty od marki Ziaja i wygrywaj

2022-08-10 11:22

Jak połączyć przyjemne z jeszcze przyjemniejszym? Wystarczy zorganizować loterię! Na taki ruch zdecydowała się makra Ziaja, która przygotowała dla swoich klientów wyjątkową niespodziankę. Kupując kultowe kosmetyki od Zaji możesz wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Zobacz, co trzeba zrobić, by dać sobie szasnę wygrania samochodu. Sprawdź szczegóły loterii.

Marka Ziaja postanowiła umilić tegoroczne lato i zorganizowała dla swoich klientów wielka loterię. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie w historii firmy. Nagrody robią wrażenie. W loterii Ziaja nagrody rozdawane są codziennie. Każdego dnia losowana jest wielka, limitowana torba wypełniona produktami z serii naturalnie pielęgnujemy. Raz w tygodniu losowany jest rower elektryczny, a nagroda główna to samochód Toyota C-HR Hybrid.

Zobacz także: Te znaki zodiaku zmienią się we wrześniu 2022. Horoskop wskazuje, że czeka je całkowita przemiana

Co należy zrobić, by wziąć udział w loterii? 

Wystarczy kupić kosmetyk Ziaja i zgłosić paragon na stronie loterii ziajaloteria.pl. Również tam znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące loterii oraz jej regulamin. Loteria trwa do 29 września 2022 roku. 

Ziaja

i

Autor: Materiały prasowe Ziaja
Ziaja

i

Autor: Materiały prasowe Ziaja
Bartek z Poznania i jego rzeźby