Blogerki PISZĄ KSIĄŻKI! Poradniki blogerek idealne jako prezenty na MIKOŁAJKI?

2014-11-21 13:10

W tym sezonie książki blogerów pojawiają się na księgarnianych półkach jak grzyby po deszczu w lasach! Swoimi pierwszymi publikacjami chwalą się: Charlize Mystery, Radzka, Zosia Cudny z Make Cooking Easier oraz Anwen z Włosomaniaczek. Którą książkę warto kupić z okazji mikołajek?

Popularne blogerki już od dawna uważają się za znające się na wszystkim ekspertki. Nie dziwi nas zatem fakt, że nagle kilka z gwiazd blogosfery postanowiło wydać swoje pierwsze w życiu książki. I tak w tym sezonie na księgarniane półki trafią aż dwa poradniki o modzie i stylu (Charlize Mystery i Radzkiej), książka kucharska (Zosi Cudnej) i poradnik o pielęgnacji włosów (Anwen)! Dla fanek każdej z blogerek, które marzą o wszystkich czterech poradnikach, może być to ciężki orzech do zgryzienia i prosta droga do bankructwa. Dlatego my przyglądamy się blogerskim publikacjom i oceniamy, którą książkę warto kupić (może w prezencie na mikołajki?).

Charlize Mystery - Nie mam się w co ubrać

Poradnik Charlize Mystery nas nie przekonuje. Już teraz wiadomo, że pierwsza strona publikacji jest pełna błędów i banalnych stwierdzeń. Sama Charlize słynie z żenujących wpadek językowych. Jaką macie gwarancje, że w jej poradniku nie znajdziecie żenujących wpadek merytorycznych?

Zobacz też: Blogerka Charlize Mystery NAPISAŁA KSIĄŻKĘ. "Od 6 lat z przyjemnością się ubieram"

Radzka - Radzka radzi: Tobie dobrze w tym!

To poradnik vlogerki Radzkiej, która faktycznie zna się na modzie. Dziewczyna zwraca uwagę na dobór ubrań do typu sylwetki, na materiały i fasony. To może być ciekawa i warta uwagi pozycja, bogata w liczne ciekawostki i istotne informacje. Zdecydowanie lepiej postawić na Radzką niż na Charlize Mystery.

Zosia Cudny - Make Cooking Easier. Przepisy na cztery pory roku

To była kwestia czasu, aż Zosia Cudny, przyjaciółka i być może przyszła szwagierka Kasi Tusk, odważy się wydać własną książkę z przepisami. Gdyby nie blog Kasi Tusk, prawdopodobnie nikt nigdy nie dowiedziałby się o jej istnieniu. Choć warto dodać, że internautki cenią sobie przepisy Zosi Cudnej.

Anwen - Jak dbać o włosy?

Anwen, czyli Anna Kołomycew, to jedna z najpopularniejszych włosomaniaczek. W sieci radzi, jak dbać o długie włosy, a teraz wydała poradnik. Blog Anwen jest ceniony i merytoryczny. Ciekawe, tylko czy informacje zawarte w książce różnią się od tych, które można znaleźć na jej blogu? Jeśli nie, to po co płacić za książkę?

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany