rozstanie

i

Autor: East News

Horoskop na styczeń 2020. Ten sekret może ZNISZCZYĆ twój związek

2020-01-01 6:40

Horoskop na styczeń 2020 zapowiada spore zmiany w życiu niektórych znaków zodiaku. Powroty, rozstania, nowe związki - takie zawirowania czekają wielu z nas. Na nudę nie będziemy mogli narzekać również w pracy. Sprawdź horoskop miesięczny na styczeń 2020 i dowiedz się, co cię czeka. Horoskop na styczeń przygotowała Wróżka Cesaria.

Horoskop na styczeń 2020 dla wszystkich znaków zodiaku:

Baran 21.03-20.04
Miłość i partnerstwo: Jeśli psuje się twój związek lub czujesz się niedoceniony, bądź niekochany, szukaj przyczyny takiej sytuacji. Unikaj ataków na partnera, gdyż taka strategia może okazać się nieskuteczna. Im więcej nerwów, tym większe ryzyko rozpadu relacji.
Praca i finanse: Finanse bardzo dobre, a w znacznej mierze dzięki twoim staraniom. Uda ci się wywalczyć premię lub nawet podwyżkę, ale tylko poprzez własną inicjatywę.
Zdrowie: Możliwe skręcenia, złamania w wyniku wypadku. Uważaj na siebie szczególnie w ciemnych miejscach.

Byk 21.04-21.05
Miłość i partnerstwo: Szczęście i satysfakcja na polu uczuć. Samotne Byki wejdą w nową relację z zodiakalnym Baranem, która opierać się będzie głównie na doznaniach cielesnych i sprawianiu sobie przyjemności poza sypialnią.
Praca i finanse: Pełne zadowolenie i spełnienie z pracy. Dla osób poszukujących pracy, los będzie bardzo łaskawy. Trafi się bardzo dobra oferta pracy, którą warto rozważyć.
Zdrowie: Warto w tym miesiącu regularnie mierzyć ciśnienie.

Bliźnięta 22.05-21.06
Miłość i partnerstwo: Samotne Bliźnięta odczuwać będą często nostalgię i smutek za tym co już minęło. Niewykluczone pogodzenie się z byłym partnerem. W stałych związkach to Bliźnięta będą dominować i kierować relacją.
Praca i finanse: Finanse stabilne, a nawet możliwość dodatkowych wpływów. Możesz również liczyć na zwrot jakiejś pożyczki lub wyrównania finansowego.
Zdrowie: W styczniu cieszyć się będziesz dobrym zdrowiem.

Rak 22.06-22.07
Miłość i partnerstwo: W stałych związkach spokój i stabilizacja. Wraz z partnerem podejmować będziesz ważne dla związku decyzje. Część Raków zakupi dom, zmieni mieszkanie lub zdecyduje się na przeprowadzkę do ukochanego.
Praca i finanse: Pojawi się możliwość dodatkowej pracy, którą część Raków podejmie. W pracy w tym miesiącu postawisz na współpracę z kimś, kto zajmuje wyższe stanowisko.
Zdrowie: Mogą pojawić się dolegliwości bólowe pleców i kręgosłupa.

Lew 23.07-22.08
Miłość i partnerstwo: Wyjdzie na jaw tajemnica, o której nie miałeś pojęcia, bądź zostanie ujawniony twój sekret. Jeśli to Lew ma coś na sumieniu, powinien być czujny, gdyż występki z przeszłości mogą doprowadzić do kryzysu w związku.
Praca i finanse: Nie jest to dobry czas na pożyczanie pieniędzy, gdyż możesz ich szybko nie odzyskać. Odsuń też myśli o inwestycji finansowej i wchodzenia w różnego rodzaju zobowiązania. Możesz paść ofiarą oszustwa.
Zdrowie: Często może dopadać cię stan smutku i melancholii

Panna 23.08-22.09
Miłość i partnerstwo: Często będziesz miał poczucie niezrozumienia i izolacji ze strony partnera. To powodować będzie u ciebie wątpliwości co do przyszłości związku. Miewać będziesz myśli o rozstaniu, ale nie podejmiesz takiej decyzji.
Praca i finanse: Jeśli starasz się o awans, to musisz przygotować się na silną konkurencję. Paradoksalnie, to twój spokój i profesjonalizm doprowadzi cię do sukcesu, niż rozpychanie się za wszelką cenę łokciami.
Zdrowie: Nerwowy i stresujący miesiąc może powodować skoki ciśnienia.

Waga 23.09-23.10
Miłość i partnerstwo: Single nie będą za bardzo odczuwać samotności, gdyż będą bardzo dobrze czuły się same ze sobą. W stałych związkach spokój i harmonia oraz partnerskie podejście partnerów do siebie.
Praca i finanse: Realizować się będziesz zawodowo na płaszczyźnie relacji społecznych. Postawiony zostaniesz przed koniecznością pomocy i wsparcia nowym pracownikom, co dodatkowo umocni twoją pozycję w firmie.
Zdrowie: Możliwe dolegliwości bólowe rąk i nóg.

Skorpion 24.10-22.11
Miłość i partnerstwo: W partnerstwie nowości i zmiany. Jeśli do tej pory była nuda, to w styczniu energia się zmieni na bardziej dynamiczną. Single drogą elektroniczną będą miały okazję poznać interesująca osobę.
Praca i finanse: Przygotuj się na częstsze wyjazdy służbowe, a nawet oddelegowanie. Zmiany jakie czekają cię w pracy, początkowo mogą cię przerazić, ale ostatecznie doświadczysz ich z uśmiechem na twarzy.
Zdrowie: Możliwe przeziębienia i inne infekcje górnych dróg oddechowych.

Strzelec 23.11-21.12
Miłość i partnerstwo: W stałych związkach poprawa relacji i zacieśnienie więzi emocjonalnej. Więcej czasu spędzać będziesz z partnerem i bardziej liczyć się z jego zdaniem. Single zapoczątkują nową relację partnerską.
Praca i finanse: Trochę nerwów i stresów mogą wywołać nieporozumienia z zodiakalnym Lwem lub Baranem. W komunikacji ze współpracownikami unikaj dwuznaczności, gdyż właśnie niejasności i wątpliwości mogą wywoływać konflikty.
Zdrowie: Stres w pracy może niekorzystnie wpływać na twoje samopoczucie.

Koziorożec 22.12-20.01
Miłość i partnerstwo: Jeśli dopiero co poznałeś kogoś nowego, bądź czujny i zwracaj uwagę na słowa. Całkiem możliwe, że to, co słyszysz nie jest pokryte szczerością. Złe intencje nowo poznanego człowieka mogą złamać ci serce.
Praca i finanse: Finanse dobre, ale istnieje duże ryzyko straty pieniędzy przez to, że padniesz ofiarą oszustwa. W pracy miła i przyjazna atmosfera niemal przez cały miesiąc.
Zdrowie: Zadbaj o cerę i skórę dłoni.

Wodnik 21.01-20.02
Miłość i partnerstwo: Mimo, że będziesz adorowany przez płeć przeciwną i bogatej oferty zaproszeń na randkę, wewnątrz siebie nie do końca czuć będziesz potrzebę kontaktów międzyludzkich. Wiele spraw będzie się działo w twoim umyśle, a nie w działaniach.
Praca i finanse: W pracy będziesz mało aktywny, unikać możesz nawet wykonywania codziennych obowiązków. Możliwe też, że nagła choroba zatrzyma cię dłużej w domu.
Zdrowie: Dolegliwości, które w ubiegłym miesiącu cię męczyły, dadzą jeszcze w styczniu o sobie znać.

Ryby 21.02-20.03
Miłość i partnerstwo: Coś się zatrzyma w twojej relacji. Niespodziewanie partner może na chwilę się odsunąć, co wywoła w tobie niepokój. Jeśli on potrzebuje coś przemyśleć, nie naciskaj i nie nalegaj na spotkania. Sytuacja się szybko poprawi.
Praca i finanse: Ogólny brak witalności przełoży się na twoją witalność w pracy. Jeśli jesteś chory, warto zostać w domu. Regeneracja dobrze ci zrobi. Niektóre Ryby myśleć będą o zmianie pracy, ale jeszcze bez aktywności w jej poszukiwaniach.
Zdrowie: Łatwo możesz łapać infekcje, wiec zadbaj o swój układ odpornościowy.

Horoskop miesięczny przygotowała dla czytelników Super Expressu Wróżka Cesaria. Chcesz poznać swoją przyszłość? Skontaktuj się z nią klikając w ten link.

Wróżka Cesaria

i

Autor: Wróżka Cesaria
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE