Horoskop tygodniowy 2 - 8 grudnia dla znaków zodiaku. Spełnią się wasze MARZENIA!

2019-12-02 7:52 katk
radość
Autor: East News

Horoskop tygodniowy od 2 do 8 grudnia. To dobry czas dla wielu znaków zodiaku. Czeka was zmiana pracy. Niektórym z was uda się osiągnąć to, o czym od dawna marzyli. Horoskop tygodniowy przygotowała Wróżka Cesaria. Sprawdź, co cię czeka w najbliższych dniach.

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku:

Baran 21.03-20.04
Niektóre problemy wymagać będą dogłębnej analizy. Warto, abyś zdystansował się nieco od niektórych spraw, aby znaleźć właściwe rozwiązanie w sobie. Możesz w tym tygodniu czuć się trochę osamotniony.

Byk 21.04-21.05
W tym tygodniu więcej będziesz siedział i marzył, a mniej działał. Jeśli nie wiesz co zrobić w danej sprawie, warto poczekać na rozwój sytuacji. Nie jest to dobry moment na podejmowanie decyzji.

Bliźnięta 22.05-21.06
Daj sobie czas na relaks i odpoczynek. W tym tygodniu postaw na zdrowy egocentryzm, gdyż potrzebujesz spędzić czas sam ze sobą.

Rak 22.06-22.07
Możesz wahać się pomiędzy dwoma opcjami. Trudno ci będzie w tym tygodniu dokonać wyboru i podjąć decyzję. Nie rób nic na siłę, a daj sobie czas.

Lew 23.07-22.08
Jeśli poszukujesz nowej pracy, w tym tygodniu pojawią się dwie dobre oferty. Dla osób chcących podjąć dodatkową pracę, również los będzie przychylny.

Panna 23.08-22.09
W tym tygodniu sprawy zawodowe będą rzutować na całej twojej egzystencji. Uważaj jednak, aby przez całkowite poświęcenie się pracy, nie zaniedbać bliskich.

Waga 23.09-23.10
Wiele zależeć będzie w tym tygodniu od twojej współpracy z ludźmi. Postaw na partnerstwo i dbałość o stosunki międzyludzkie, gdyż możesz potrzebować pomocy w ważnej dla ciebie sprawie.

Skorpion 24.10-22.11
Zajdzie ci ktoś za skórę. Złościć się możesz na Wodnika lub Wagę, lecz im bardziej będziesz naładowany, tym coraz bardziej odsuwać się będziesz od pojednania.

Strzelec 23.11-21.12
W tym tygodniu trudno ci będzie się dogadać z zodiakalnym Bliźniakiem. Nie rób nic na siłę, a raczej wykaż się cierpliwością. Pewne sprawy rozwiążą się same.

Koziorożec 22.12-20.01.
Koncentracja na jednym konkretnym celu i konsekwencja w działaniu sprawią, że uda ci się w tym tygodniu odnieść sukces. Nie szukaj dróg na skróty, bo nic z tego nie wyjdzie.

Wodnik 21.01-20.02.
Kontynuacja przygnębienia i nie przerobienia spraw z poprzedniego tygodnia rzutować będzie na twoje życie. Niechęć do odpuszczenia i przebaczenia nie zaprowadzi cię do spełnienia.

Ryby 21.02-20.03.
Tydzień nowości i spełnionych życzeń. Jeśli chcesz zrobić coś dla siebie, nad czym się wcześniej zastanawiałeś, zrób to teraz. Nie odkładaj tego na kolejny tydzień, bo uda się to już osiągnąć.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała dla czytelników Super Expressy Wróżka Cesaria. Jeśli chcesz poznać swoją przyszłość, skontaktuj się z nią, klikając w ten link.

Wróżka Cesaria
Autor: Wróżka Cesaria
Najnowsze