Lidl

i

Autor: Materiały prasowe Lidl

Promocje w Lidlu

Kultowy robot kuchenny wraca w promocji do Lidla! Znów będzie walka w sklepach? 300 zł taniej!

2022-09-02 9:59

Gotowanie nie musi być uciążliwym obowiązkiem – z robotem kuchennym Monsieur Cuisine Smart marki Silvercrest może stać się prawdziwą przyjemnością. Już w poniedziałek, 5 września, to niezwykle przydatne i wielofunkcyjne urządzenie będzie dostępne w Lidl Polska w cenie niższej o całe 300 zł.

Robot kuchenny Monsieur Cousine Smart marki Silvercrest cieszy się popularnością wśród klientów sieci Lidl Polska. To inteligentne urządzenie, wyposażone w  aż 11 różnych funkcji, takich jak m.in.: gotowanie, smażenie, zgniatanie, rozdrabnianie, emulgowanie, dzięki którym przyrządzanie posiłków nie zajmuje dużo czasu. Można gotować je na przykład razem z dziećmi, bo obsługa robota jest na tyle prosta i intuicyjna, że nikomu nie sprawi problemu.

Zobacz także: Jak ujędrnić skórę po lecie? Genialny krem i peeling, w których kobiety się zakochają

Wygoda i funkcjonalność w najlepszej cenie

Robot Monsieur Couisine Smart, o mocy 1050 W i regulacji temperatury w  zakresie od 37°C do 130°C, to użyteczny pomocnik w każdej kuchni. Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu oraz modułowi WI-FI, można obsługiwać go za pomocą specjalnej aplikacji. Umożliwia ona m.in. stworzenie tygodniowego planu posiłków z  funkcją dostosowywania porcji oraz listą zakupów. Natomiast za  pośrednictwem dużego, 8- calowego ekranu o wysokiej rozdzielczości, użytkownik ma dostęp do bazy ponad 600 darmowych przepisów z instrukcjami video „krok-po-kroku”. Do końca grudnia tego roku liczba przepisów ma jednak przekroczyć nawet tysiąc! Przyrządzanie potraw stanie się łatwiejsze także za sprawą 99-minutowego timera.

W zestawie z robotem sprzedawane są liczne akcesoria, m.in.: wkładka i nasadka do gotowania na parze, trzylitrowy pojemnik do mieszania ze stali szlachetnej, pokrywka z otworem do napełniania i dozownikiem.

Co szczególnie ważne, już w poniedziałek, 5 września, klienci sklepów Lidl Polska będą mogli kupić urządzenie Monsieur Couisine Smart taniej niż kiedykolwiek wcześniej – za 2199,00 zł/ 1 zestaw! Taka sama cena będzie obowiązywać w sklepie online – lidl.pl.

Lidl promocje

i

Autor: Materiały prasowe Lidl promocje
Tańczące z promocjami 01.09.2022
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany