Para, związek, seks, nieudany seks

i

Autor: East News

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku boją się seksu. Panicznie nie chcą zawieść partnerki

2021-07-28 8:38

Czy nasz znak zodiaku może mieć wpływ na życie seksualne? Miłośnicy astrologii wierzą, że tak. Są oni zdania, że znaki zodiaki determinują pewne cechy charakteru i podejście do życia, również w sferze intymnej. Dla jednych to bardzo ważna wskazówka przy wyborze partnera, inni nie wierzą w takie rzeczy i uważają, że charakter kształtują doświadczenia i przeżycia danej osoby. Według astrologii mężczyźni spod niektórych znaków zodiaku boją się seksu i podświadomie unikają zbliżeń ze swoją partnerką. Zobacz, dla kogo intymne igraszki stanowią nie lada wyzwanie.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku unikają seksu

Wybierając partnera wiele rzeczy musi się przysłowiowo "zgrać". Niezwykle ważna jest więź emocjonalna, wzajemny szacunek i podobne podejście do życia w kluczowych kwestiach, jak dzieci czy ślub. Równie istotne w związku jest życie seksualne, partnerzy powinni mieć podobne oczekiwania i popęd. Potrzebna jest również chęć rozmowy i zrozumienia drugiej osoby. Miłośnicy astrologii uważają, że znaki zodiaku mogą zdradzić wiele o człowieku. Ich zdaniem mężczyźni spod niektórych znaków zodiaku boją się seksu, nie chcą urazić partnerki, są nieśmiali, a ich własne lęki torpedują wszelkie zbliżenia. 

Panna – mężczyźni spod tego znaku są chorobliwie nieśmiali w sferze seksu. Stresują ich nawet same rozmowy na ten temat i unikają wszelkich zbliżeń. Źródłem ich lęków jest paniczny strach przez kompromitacją i niesprostaniem oczekiwań partnerki. 

Bliźnięta – panowie urodzeniu w znaku Bliźniąt o seksie mogą rozmawiać godzinami, jednak najczęściej kończy się na samych rozmowach. W ich przypadku sprawdza się powiedzenie "krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje".  

Ryby – mężczyźni spod tego znaku się niezwykle opanowani i nie dają się ponieść emocjom. Trudno im przełamać swoje bariery, z jednej strony ciekawią ich łóżkowe eksperymenty, a z drugiej hamuje ich własny wstyd. 

PSYCHOTEST. Kim byłeś w poprzednim wcieleniu?

Pytanie 1 z 7
Inni mówią Ci, że jesteś z innej epoki i czasem nie odnajdujesz się w rzeczywistości?
Sprzątamy miasto z wraków. "Super Express" na tropie porzuconych aut
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE