Nie ufaj mężczyznom, którzy tak się ubierają. Oni najczęściej zdradzają

2021-06-11 8:41 kaja
Mężczyźni o tych imionach ZDRADZAJĄ najczęściej! Lepiej miejcie ich na oku! [GALERIA]
Autor: pixabay.com

Czy styl ubieranie może zdradzać skłonności do zdrady? Takie twierdzenie wydaje się totalnie bez sensu, jednak są ludzie, którzy wierzą, że tak właśnie jest. Ich zdaniem pewne elementy ubioru pokazują podejście do życia niektórych osób, a co za tym idzie także ich dosyć lekkie podejście do tematu wierności. Naukowcy określili nawet jaki styl ubioru wskazuje do skłonności do zdrady i na co uważać wybierając partnera. Zobacz jacy mężczyźni zdradzają najczęściej. Twój partner się tak ubiera?

Mężczyźni, którzy się tak ubierają najczęściej zdradzają

Styl ubierania się, a skłonności do zdrady. Na pierwszy rzut oka taka korelacja wydaje się całkowicie irracjonalna, jednak jak się nam tym dłużej zastanowić to można dojść do zadziwiających wniosków. Często mówi się, że gdy partner zaczyna o siebie bardziej dbać i zwraca uwagę na swój styl to jedną z przyczyn takiego zachowania może być zdrada. Oczywiście każdy związek jest inny i posądzanie kogoś o niewierność jedynie na podstawie wyprasowanej koszuli i pasujących butów wydaje się głupie, jednak naukowcy postanowili sprawdzić, jak ubierają się mężczyźni, którzy zdradzali swoje partnerki. W badaniu University of Michigan wzięło w sumie udział 376 studentów, którzy mieli wybrać jaka koszulka marki Ralph Lauren podoba im się bardziej. Na pierwszej było małe logo, a na drugiej zaś duże. Potem uczestnicy badania opisali typ mężczyzny, który ich zdaniem chodzi w takich koszulkach. Okazało się, że w dużej większości panowie, którzy wybierają widoczne i większe logo zostali ocenieni jako wyjątkowo skłonni do zdrady.

Jezioro w Dąbiu koło Zielonej Góry
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze