Empik

i

Autor: Materiały prasowe Empik

Nowy rok szkolny! Wszystko w temacie powrotu do szkoły

2022-08-04 16:37

Kompletowanie wyprawki do nowej klasy co roku osładza pożegnanie z wakacyjną beztroską. Wybór plecaka, piórnika, zeszytów, a nawet linijki to dla większości uczniów sprawa wielkiej wagi, bo przybory nie tylko przydają się w szkole, ale pozwalają też wyrazić swój indywidualny styl i zainteresowania. Aż 80% rodziców ankietowanych w dorocznym badaniu Empiku zauważyło, że ich dzieci chętniej korzystają z akcesoriów, które im się podobają*. A co uczniowie znajdą w ofercie sieci w tym roku? Unikalne kolekcje zgodne z najważniejszymi trendami sezonu: wielobarwne kotki, gwiezdne konstelacje, bohaterów kultowych gier video i wiele więcej.

Crazy Cats

Crazy Cats to kolekcja dla wszystkich wielbicieli kotów, utrzymana w najmodniejszych, pastelowych barwach. Kolorowe sylwetki zwierzaków, kocie łapki i urocze uszka mienią się na przyborach szkolnych dzięki efektowi holo, brokatowi i tęczowym nadrukom. Ci, którzy w kotach najbardziej uwielbiają ich puchatość, znajdą w kolekcji także akcesoria z pluszowymi elementami, np. długopisy czy temperówki.

Zobacz także: Największe lęki znaków zodiaku. Horoskop wskaże, czego najbardziej się boisz

Empik

i

Autor: Materiały prasowe Empik

Game Over

Motywy konsoli i postaci z oldschoolowych gier komputerowych zdobią elementy wyprawki z kolekcji Game Over. To doskonała propozycja dla wszystkich młodszych i starszych fanów gamingu, którzy swoją pasję zabierają także do szkolnej ławki. Korektor w kształcie robota, piórnik przypominający pada czy notes z motywem minigry – dzięki dziecięcej wyobraźni każdy przedmiot może nabrać nowego charakteru.

Empik

i

Autor: Materiały prasowe Empik

Galaxy

Rozgwieżdżone niebo od zawsze inspiruje do odkrywania nieznanego. Z myślą o młodych badaczach kosmosu powstała kolekcja Galaxy. Delikatne, kolorowe mgławice, malownicze konstelacje i fazy księżyca znajdziemy m.in. na plecakach szkolnych, lunchboxach i artykułach papierniczych.

Empik

i

Autor: Materiały prasowe Empik

Wymarzony kącik do nauki

Przygotowania do nowego roku szkolnego nie ograniczają się do kompletowania wyprawki, lecz często obejmują też reorganizację miejsca do nauki w domu. W ofercie Empiku znaleźć można tysiące modeli biurek, krzeseł, lamp, akcesoriów do organizacji i dekoracji, które ułatwią i umilą odrabianie lekcji czy przygotowania do testów. Prawdziwą kopalnią inspiracji jest specjalna sezonowa podstrona Empik.com/back-to-school poświęcona powrotowi do szkoły.

Empik

i

Autor: Materiały prasowe Empik
Chwile grozy. Kajakarze nie mogli wrócić do brzegu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany