Empik

i

Autor: Materiały prasowe Empik

Nowy rok szkolny! Wszystko w temacie powrotu do szkoły

2022-08-04 16:37

Kompletowanie wyprawki do nowej klasy co roku osładza pożegnanie z wakacyjną beztroską. Wybór plecaka, piórnika, zeszytów, a nawet linijki to dla większości uczniów sprawa wielkiej wagi, bo przybory nie tylko przydają się w szkole, ale pozwalają też wyrazić swój indywidualny styl i zainteresowania. Aż 80% rodziców ankietowanych w dorocznym badaniu Empiku zauważyło, że ich dzieci chętniej korzystają z akcesoriów, które im się podobają*. A co uczniowie znajdą w ofercie sieci w tym roku? Unikalne kolekcje zgodne z najważniejszymi trendami sezonu: wielobarwne kotki, gwiezdne konstelacje, bohaterów kultowych gier video i wiele więcej.

Crazy Cats

Crazy Cats to kolekcja dla wszystkich wielbicieli kotów, utrzymana w najmodniejszych, pastelowych barwach. Kolorowe sylwetki zwierzaków, kocie łapki i urocze uszka mienią się na przyborach szkolnych dzięki efektowi holo, brokatowi i tęczowym nadrukom. Ci, którzy w kotach najbardziej uwielbiają ich puchatość, znajdą w kolekcji także akcesoria z pluszowymi elementami, np. długopisy czy temperówki.

Zobacz także: Największe lęki znaków zodiaku. Horoskop wskaże, czego najbardziej się boisz

Empik

i

Autor: Materiały prasowe Empik

Game Over

Motywy konsoli i postaci z oldschoolowych gier komputerowych zdobią elementy wyprawki z kolekcji Game Over. To doskonała propozycja dla wszystkich młodszych i starszych fanów gamingu, którzy swoją pasję zabierają także do szkolnej ławki. Korektor w kształcie robota, piórnik przypominający pada czy notes z motywem minigry – dzięki dziecięcej wyobraźni każdy przedmiot może nabrać nowego charakteru.

Empik

i

Autor: Materiały prasowe Empik

Galaxy

Rozgwieżdżone niebo od zawsze inspiruje do odkrywania nieznanego. Z myślą o młodych badaczach kosmosu powstała kolekcja Galaxy. Delikatne, kolorowe mgławice, malownicze konstelacje i fazy księżyca znajdziemy m.in. na plecakach szkolnych, lunchboxach i artykułach papierniczych.

Empik

i

Autor: Materiały prasowe Empik

Wymarzony kącik do nauki

Przygotowania do nowego roku szkolnego nie ograniczają się do kompletowania wyprawki, lecz często obejmują też reorganizację miejsca do nauki w domu. W ofercie Empiku znaleźć można tysiące modeli biurek, krzeseł, lamp, akcesoriów do organizacji i dekoracji, które ułatwią i umilą odrabianie lekcji czy przygotowania do testów. Prawdziwą kopalnią inspiracji jest specjalna sezonowa podstrona Empik.com/back-to-school poświęcona powrotowi do szkoły.

Empik

i

Autor: Materiały prasowe Empik
Chwile grozy. Kajakarze nie mogli wrócić do brzegu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE