Empik

i

Autor: Materiały prasowe Empik

Dzień Matki 2023

Prezenty na Dzień Matki 2023. Propozycje upominków do 50 zł, 100 zł i więcej

2023-05-23 10:02

Nikt nie zna nas tak dobrze jak ona! Mama – otacza opieką, pociesza i uważnie słucha wtedy, kiedy tego potrzebujemy. Dzień Matki to idealny moment, by jej podziękować i podarować coś, co sprawi przyjemność. Na stronie Empik.com można znaleźć wiele inspiracji w różnych opcjach cenowych.

Prezenty do 50 zł

Na szczęście dla mamy nie liczy się budżet przeznaczony na prezent tylko serce, które w niego włożysz. Uśmiech zawsze wywołują miłe wspomnienia — np. ramka lub album wypełniony wspólnymi zdjęciami. Można je ułożyć chronologicznie albo po prostu wybrać najśmieszniejsze momenty czy reportaż z ostatnich wakacji. Zawsze dobrym pomysłem jest też książka — do 30 maja trwają Targi Książki Empiku, na których można upolować premiery, bestsellery, a nawet egzemplarze z autografem w niższych cenach, np. najnowszą powieść Katarzyny Grocholi „Miłość w cieniu słońca”. Jeśli nie macie pewności, które tytuły są już w biblioteczce mamy — wybierzcie kartę podarunkową do Empiku. A może mama ciągle powtarza, że brakuje jej czasu na lekturę? Prezentem może być abonament na e-booki i audiobooki w Empik Go, który rozwiąże ten problem.

Zobacz także: Jak powinny ubierać się kobiety po 50-tce? Ten jeden dodatek sprawi, że odmłodniejesz i dodasz sobie blasku. Pasuje do każdej stylizacji i jest bardzo tani

Empik

i

Autor: Materiały prasowe Empik
Empik

i

Autor: Materiały prasowe Empik

Prezenty do 100 zł

Każda mama potrzebuje chwili tylko dla siebie, dlatego zawsze sprawdzą się akcesoria do domowego spa — np. kosmetyki i świece zapachowe albo dobra kawa i piękny kubek wraz z obietnicą nie zawracania głowy przez godzinę. Można też pójść o krok dalej i kupić mamie hamak.

Empik

i

Autor: Materiały prasowe Empik
Empik

i

Autor: Materiały prasowe Empik

Prezenty powyżej 100 zł

Kwiaty są miłym akcentem każdego święta. Może warto więc kupić takie, które nigdy nie zwiędną, a przy okazji sprawią radość wszystkim domownikom — kompozycja z LEGO to nie tylko kolorowa dekoracja, ale też świetna zabawa przy składaniu. Zamiast tradycyjnego bukietu można też wybrać kubek Kambukka w kwiaty lub pachnące kwiatami (albo po prostu ulubione) perfumy.

Empik

i

Autor: Materiały prasowe Empik
Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Faworyt w Wasilkowie zaprasza
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany