SENNIK. SEN O CIĄŻY, zwiastuje powiększenie rodziny? Co oznacza sen o ciąży i porodzie?

2021-01-28 14:43
SENNIK. SEN O CIĄŻY, zwiastuje powiększenie rodziny? Co oznacza sen o ciąży i porodzie?
Autor: Pixabay SENNIK. SEN O CIĄŻY, zwiastuje powiększenie rodziny? Co oznacza sen o ciąży i porodzie?

Sen o ciąży i porodzie u osób, które marzą o dziecku jest czymś zupełnie naturalnym. Jednak jeśli śniło ci się, że jesteś w ciąży mimo, że nie planujesz powiększenia rodziny z pewnością interesuje cię, co mówi na ten temat sennik. Motyw ciąży we śnie daje nadzieję - jest oznaką dobrych planów na przyszłość. Co dokładnie oznacza sen o twojej ciąży, ciąży mamy, siostry, koleżanki czy partnerki?

Sen o ciąży i porodzie bez względu na to, czy to ciąża własna, czy ciąża koleżanki, mamy lub siostry - najczęściej oznacza zapowiedź sporych zmian w życiu. U osób, które marzą o dziecku są zazwyczaj odzwierciedleniem pragnień i obaw dotyczących olbrzymiej zmiany. Czasami także lęku przed porodem. Przeżywane na jawie emocje są tak silne, że trafiają do snu. Jednak jeśli nie jesteś w ciąży, nie chcesz mieć dzieci lub przeciwnie – już masz i więcej nie planujesz sprawdź co mówi na ten temat sennik.

Sennik. Sen o byciu w ciąży – co oznacza?

Jeśli śniło ci się, że jesteś w ciąży oznacza, że oczekujesz od życia nowych możliwości. A twoje życzenia i plany wkrótce zostaną zrealizowane. Sen o ciąży własnej nie wróży jednak, że wkrótce będziesz oczekiwać dziecka. Kiedy we śnie o ciąży i porodzie pojawiają się komplikacje to sygnał, że potrzebujesz wsparcia rodziny lub przyjaciół. Inaczej nie poradzisz sobie z problemem, który zaprząta myśli.  

ZOBACZ TEŻ: Ranking żon według znaków zodiaku. Na TEN uważaj – możesz poślubić ZOŁZĘ!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD WIDEO

Dieta mamy - odżywianie przed ciążą

Sennik. Gdy we śnie widzisz kobietę w ciąży – co to oznacza?

Sen i czyjejś ciąży oznacza szczęście w sferze materialnej. W najbliższym czasie spełnisz swoje zachcianki bez martwienia się o finanse. Według sennika ciąża bliźniacza sugeruje podwójne korzyści lub podwójne straty i problemy. Sen o ciąży bliźniaczej zadowoli przedsiębiorców i ludzi biznesu – dla nich oznacza podwójne zyski.

Sennik. Sen o ciąży mamy – co oznacza?

Sen o ciąży mamy oznacza dobre wiadomości. Nie istotne jest przy tym, czy na jawie i we snie mama jest we właściwym wieku rozrodczym, czy klimakterium ma już dawno za sobą. W każdym przypadku jest to dobry znak na przyszłość.

Sennik. Sen o ciąży córki – co oznacza?

Sen o ciąży córki ma dwa znaczenia, które zależą od tego, co dzieje się w rzeczywistości. Jeśli na jawie mamy córkę i przyśnił nam się, że jest ona w ciąży – możemy oczekiwać dobrych wiadomości. Co jeśli w realnym życiu nie masz córki? Sen o tym, że śni ci się córka w ciąży oznacza, że uda ci się w pełni wykorzystać wszystkie swoje możliwości.

Sennik. Sen o ciąży koleżanki – co oznacza?

Sen o ciąży koleżanki lub przyjaciółki oznacza zawód miłosny. Może też zwiastować problemy w związku. Ciąża koleżanki czy przyjaciółki widziana we snie niekiedy jest sygnałem, że niepotrzebnie porównujemy się z innymi ludźmi.

ZOBACZ TEŻ: SENNIK. SEN O ZMARŁYCH, to nieszczęście? Co oznacza sen o osobach, których już nie ma?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

QUIZ. Czy znasz te "kobiece" przedmioty? Do czego to służy?

Pytanie 1 z 9
Na początek coś łatwego. Co to jest?
Co to jest?

Sennik. Sen o ciąży partnerki, żony, kochanki – co oznacza?

Sen o ciąży partnerki, żony lub dziewczyny oznacza obawę przed odpowiedzialnością i poważnymi decyzjami. Sugeruje, że zbyt często postępujemy lekkomyślnie. Bywa jednak, że przynosi pozytywne wiadomości. Sen o ciąży kochanki oznacza strach. Sugeruje, że boisz się  coś utracić. Kochanka w ciąży widziana we śnie  sugeruje również, abyś podjął dokonał trudnego wyboru.

Sennik. Sen o niechcianej ciąży – co oznacza?

Sen o niechcianej ciąży czy „wpadce” bardzo często pojawia się po zbliżeniu intymnym bez zabezpieczenia. Jest przejawem obaw związanych z nieplanowanym zajściem w ciąże. Jeśli jednak na jawie nic podobnego się nie wydarzyło – sen o niechcianej ciąży oznacza nadchodzące wyzwania i niespodzianki, które wywrócą twoje życie do góry nogami. Bywa jednak i tak, że niechciana ciąża we śnie jest symbolem głupoty i niewykorzystanych szans.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE