Jak prawidłowo prać białą koszulę?

i

Autor: Shutterstock Jak prawidłowo prać białą koszulę?

Sposoby na sierść

W dechę sposób na pozbycie się sierści zwierząt podczas prania. Wystarczy, że do pralki wrzucisz to...

2022-12-09 12:44

Jak się pozbyć sierści z ubrań. Wszyscy właściciele zwierząt doskonale znają ten ból, wszystkie ubrania i tkaniny w mgnieniu oka pokrywają się włosami, które ciężko usunąć. Pomocna jest specjalna szczotka, ale czy jest sposób, który pomogą pozbyć się sierści z ubrań podczas prania? Okazuje się, że tak. Wystarczy, że wlejesz do pralki wrzucisz jedną, a w szybki i bezproblemowy sposób pozbędziesz się sierści z ubrań. Kłaczki odejdą w zapomnienie.

Jak się pozbyć sierści zwierząt z ubrań? Wystarczy, że do pralki wlejesz ten płyn

Każda posiadacz domowych zwierząt zna ten scenariusz. Wystarczy kilka chwil, nasze ubrania pokrywa sierść czworonogów. Czasami można odnieść wrażenie, że włosy zwierząt wprost unoszą się w powietrzu. Trudniej jest się ich pozbyć, każdy, kto ma w domu pas lub kota najczęściej zaopatrzony jest także w specjalną szczotkę do sierści. O ile byłoby jednak prostsze życie, gdyby sierści zwierząt można by pozbywać się podczas prania. Okazuje się, że jest taki sposób, a pomoże nam w tym oczywiście ocet. Eksperci wskazują, że ocet posiada właściwości antystatyczne, dzięki czemu ubrania się nie elektryzują, a sierść się od nich odczepia. Wystarczy, że do pralki wlejesz pół szklanki octu i ustawiasz dopasowany do tkanin program prania. Po wyciągnięciu ubrań z pralki porządnie je wytrzep. W ten sposób szybko i skutecznie pozbędziesz się sierści zwierząt ze swoich ulubionych ubrań. 

Zobacz także: Miodzio patent na śnieżnobiałe firanki. Dodaj ten składnik do pralki, a firanki zachwycą gości pięknym zapachem i obłędną czystością

Bombowy sposób na pozbycie się sierści zwierząt. Wrzuć to do pralki

Okazuje się, że w pozbywaniu się sierści zwierząt z ubrań pomocny może być jeden z kuchennych gadżetów. Mowa o zwykłym zmywaku do naczyń. Wystarczy, że wrzucisz go do pralki wraz w ubraniami, a wszystkie kłaczki się do niego przykleją podczas prania. Jedna z tiktokerek pokazała, jak to działa. 

Te gwiazdy przyjadą do Polski w 2023 roku
Nasi Partnerzy polecają