Wróżby na Walentynki 2022. Ptaki zadecydują kim będzie Twój przyszły mąż

2022-01-24 9:32
Walentynki
Autor: Pixabay

Wróżby na miłość. Walentynki to święto wszystkich zakochanych, ale nie tylko. To także czas miłosnych wróżb i poszukiwania szczęścia w miłości. Wciąż czekasz na swoją drugą połówkę? 14 lutego możesz przyciągnąć ją do siebie i poznać imię swojego wybranki bądź wybranki. Przedstawiamy najlepsze walentynkowe wróżby, które pozwolą sprawdzić jaka będzie twoja miłość i co czeka cię w życiu uczuciowym. Oto popularne zabawy związane ze świętem zakochanych.

Walentynki 2022 - wróżby i przesądy

Chcesz wiedzieć ile będziesz mieć dzieci? Aby się o tym przekonać potrzebujesz jedynie jabłka. Przekrój je na pół i policz nasionka. Tyle ile ich będzie, tyle potomstwa cię czeka.

Obserwuj ptaki. Jeżeli jesteś singielką to 14 lutego patrz w niebo. Jeżeli ujrzysz tego dnia przelatującego rudzika twoim mężem zostanie marynarz, wróbelek symbolizuje farmera, a szczygieł milionera. Uważaj jednak na pohukujące sowy i stukające w drzewa dzięcioły, te ptaki symbolizują staropanieństwo.

Patrz na kartki walentynkowe. Jeżeli 14 lutego otrzymasz od ukochanego walentynkę spójrz jak jest zapisania. Życzenia walentynkowe pisane długopisem symbolizują związek na całe życie, te spisane ołówkiem oznaczają, że wasze uczucie nie przetrwa.

Zobacz również: Promocje Pepco zwalą Was na ziemię! Hit tego sezonu w obłędnej cenie

Imię męża zdradzi ci jabłko. Zdecydowanie najwięcej wróżb walentynkowych związanych jest z jabłkiem. Jesteś ciekawe jak na imię będzie miał twój przyszły mąż. Zakręć tym owocem wypowiadając męskie imiona, to przy którym jabłko przestanie się obracać będzie imieniem twojego wybranka.

Szukasz miłości? Nie zapominaj o rozmarynie. Jeżeli wciąż czekasz na swoją druga połówkę, to pamiętaj, by przed snem położyć pod poduszkę rozmaryn. Istnieje szanse, że dzięki temu w nocy przyśni ci się twój wybranek.

Sonda
Będziesz wróżyć w Walentynki?
Akcja strażaków na Saskiej Kępie w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE