Życie na Marsie istnieje? Jest na to dowód!

2015-05-13 17:15
mars planeta czerwona
Autor: ARCHIWUM

Czy istnieje życie na Marsie? To pytanie od kilkunastu lat zadają sobie naukowcy i fizycy z NASA. Teraz, kiedy światło dzienne ujrzało tajemnicze zdjęcie na którym znajduje się - według niektórych internautów - legendarny ptak, osoby wierzące w życie pozaziemskie zyskały kolejny argument. Czy może to oznaczać, że poza Ziemią również rozwinęło się życie?

Czy we Wszechświecie jesteśmy sami? To pytanie od kilku wieków zadają sobie nie tylko fizycy i matematycy, ale i również zwykli ludzie. Teraz, kiedy NASA opublikowała zdjęcie na którym widać postać przypominającą ptaka, zwolennicy teorii o życiu pozaziemskim zyskują kolejny argument. Część internautów sądzi jednak, że nie jest to żaden ptak, tylko skała, która swoim kształtem przypomina zwierzę. Póki co, wciąż nie udowodniono, że na Marsie kiedykolwiek znajdowało się życie. W 2024 roku na Marsa ma polecieć sto ludzi, którzy mają rozpocząć na Czerwonej Planecie życie człowieka. Koszt wysłania człowieka na Marsa oszacowano na 6 mld dolarów. Wśród pierwszych stu ludzi, którzy mają lecieć na Marsa, znajduje się trójka Polaków. Całość lotu na Czerwoną Planetę finansuje holenderski miliarder.

Zobacz też: Chcą wrobić Kukiza?! Palikot też go atakuje. Zemsta?!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE