Załamana kobieta

i

Autor: Shutterstock

Seks w związku

Chłopak namówił ją na trójkąt. Zgodziła się. Skutki były opłakane. "Zaczął być chamski i wulgarny"

2023-08-20 8:05

W wieloletnich związkach czasami zaczyna dokuczać rutyna. Najczęściej dotyka to sfery seksualnej. Wówczas jedne z partnerów może naciskać na eksperymentowanie w łóżku. Kinga właśnie za namową ukochanego zgodziła się na trójkąt. Niestety skutki tej decyzji były opłakane. "Ciągle do tego wracał, wspominał, zaczął być chamski i wulgarny" - żali się w sieci.

Zgodziła się na trójkąt. Po wszystkim chłopak był dla niej chamski

Niestety często do wieloletnich związków zakrada się rutyna. Odbija się głównie na sferze intymnej partnerów. Wówczas w ramach ratowania i rozpalenia na nowo ognia w związku partnerzy decydują się na eksperymentowanie. Seks w trójkącie pozostaje jedną z najczęstszych fantazji erotycznych zarówno mężczyzn jak i kobiet. Panowie namawiają swoje partnerki na zaproszenie do łóżka jeszcze jednej osoby. Tak było w przypadku pewnej internautki, Kingi, której wpis przytoczył portal WP Kobieta.

"Bardzo naciskał na trójkąt. Powiedziałam: dobra, ale z drugim facetem. Miał wątpliwości, ale w końcu się zgodził. Facet był poznany przez Internet. Oni nic ze sobą nie robili. Bawiłam się nie najgorzej, jednak szybko chciałam o wszystkim zapomnieć, za to mojego ówczesnego partnera to przerosło. Ciągle do tego wracał, wspominał, zaczął być chamski i wulgarny. Ten trójkąt zdecydowanie zaważył na naszej relacji, dlatego jeśli ktoś się zastanawia, czy zrealizować taką fantazję, odpowiedziałabym, że trzeba to dobrze przemyśleć, bo ryzykuje się związkiem" – wspomina i zarazem ostrzega Kinga.

Facet naciskał na trójkąt z inną kobietom. Potem mocno pożałował

O tym, że nie powinno się naciskać na drugą osobę w kwestiach związanych z seksem powinien wiedzieć każdy. Skutki takiego działania mogą skończyć się źle dla każdej ze stron. Z pewnością mężczyzna, o którym napisała pewna internautka mocno pożałował swojego postepowania. "Koleżanka próbowała, bo jej facet naciskał – (…) w seksie nie należy naciskać na nic. Wynik: jej się spodobało, z facetem zerwała i zaczęła się spotykać z tą kobietą. Wniosek: nie jesteś w stanie przewidzieć, jaki to będzie miało wpływ: ani na niego, ani na ciebie" - napisała w sieci jedna z internautek, zacytowana przez portal Wirtualna Polska.

Sonda
Spełniłbyś/abyś fantazję seksualną partnerki/a o trójkącie?
Monika Goździalska: Nigdy nie miałam przypadkowego seksu

QUIZ. Jak dużo wiesz o seksie? Sprawdź swoją wiedzę seksualną i oczaruj partnera

Pytanie 1 z 10
Jaka jest średnia długość penisa we wzwodzie?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany