Kiedyś był najprzystojniejszym polskim hydraulikiem. Teraz przytył 40 kg

i

Autor: Piotr Paweł Adamski/ Instagram Kiedyś był najprzystojniejszym "polskim hydraulikiem". Teraz przytył 40 kg

Ale ciacho!

Był najprzystojniejszym "polskim hydraulikiem". Tak wygląda 19 lat później

2024-04-03 11:06

Piotr Adamski w 2005 roku został okrzyknięty najprzystojniejszym "polskim hydraulikiem". Wzdychały do niego tysiące Polek. A wszystko za sprawą kampanii reklamowej, której wziął udział jako model. Teraz Piotr Adamski nadal pracuje jako model, ale już plus size. Przytył 40 kg, ale jak sam przyznaje, czuje się świetnie w swojej skórze. Jak wygląda "polski hydraulik" wiele lat później?

Kiedyś był przystojnym "polskim hydraulikiem". Kim jest Piotr Adamski?

Zapewne wiele z was pamięta "polskiego hydraulika", który był głównym bohaterem kampanii mającej na celu zachęcić Francuzów do odwiedzania naszego kraju. Piotr Adamski w 2005 roku był u szczytu swej kariery, a jego zdjęcia pojawiły się na łamach światowych magazynów takich jak: "Financial Times", czy " Daily Telegraph". Wzdychały do niego tysiące Polek, ale też kobiet na całym świecie. Jednak Piotr Adamski nie poszedł za ciosem i szybko zniknął z mediów. Teraz po latach przerwy powrócił jednak w trochę innym wydaniu. Piotr Adamski pracuje w branży jako model plus size. Najprzystojniejszy "polski hydraulik" od tamtej pory przytył 40 kg. - Wcześniej, żeby wyglądać tak, jak wyglądałem, robiłem dwa treningi dziennie, to był ogrom pracy. Zawsze miałem tendencję, żeby rosnąć. Potem były momenty, że nie trenowałem, miałem przerwę - wyznał w "Dzień Dobry TVN".

Przytył 40 kg i został modelem

Jednak mimo dodatkowych kilogramów Piotr czuje się dobrze w swoim ciele i nie ma problemów, aby stanąć przed obiektywem aparatu. - Modela plus size rozumiem jako modela, który nie jest w rozmiarze "M". Czuję się dobrze z gabarytami, które mam obecnie, i z wagą - powiedział. Zobaczcie w galerii, jak wygląda najprzystojniejszy "polski hydraulik" wiele lat później.

Sonda
W którym wydaniu bardziej podoba ci się model?
W formie 24: 5 błędów spowalniających odchudzanie

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki