Ojciec dziecka zmarł kilka mięsiecy temu. Miała ciarki na plecach, kiedy zobaczyła nagranie z niani elektronicznej.

i

Autor: TikTok/whitneylynallen Ojciec dziecka zmarł kilka mięsiecy temu. Miała ciarki na plecach, kiedy zobaczyła nagranie z niani elektronicznej.

Duch męża opiekował się synem?

Ojciec dziecka zmarł kilka miesięcy temu. Miała ciarki na plecach, kiedy zobaczyła nagranie z niani elektronicznej. To duch męża głaszcze malca po główce?!

2023-01-25 9:28

W sieci pojawiło się mrożące krew w żyłach nagranie. Młoda mama zamieściła nagranie z elektronicznej niani. Widać na nim jej śpiącego synka i tajemniczą kulę świetlną na jego głowie, która porusza się w taki sposób, jakby głaskała malca. Kobieta wyjaśniła, że niedawno, kiedy dziecko miało zaledwie 3 miesiące zmarł jej ukochany mąż. Whitney wierzy, że to duch nieżyjącego męża czuwał nad synkiem.

Jej mąż zmarł, kiedy dziecko miało 3 miesiące

Ta historia sprawi, że wiele osób będzie miało ciarki na plecach. Młoda mama zamieściła w mediach społecznościowych filmik, który do tej pory obejrzało już prawie 10 milionów razy. Kiedy młodszy syn Whitney Lyn Allen miał 3 miesiące, zmarł jej mąż. Mężczyzna nie poznał nawet swojego dziecka, gdyż ostatnie miesiące życia spędził na intensywnej terapii. - Jego światło zgasło. Wierzę, że w jakiś sposób Ryan zamienił swoje życie na życie swojego syna - napisała Whitney, która po śmierci ukochanego została sama z dwójką małych dzieci.

Duch męża głaskał syna po głowie

Pewnego wieczoru, kiedy kobieta chciała sprawdzić, czy jej młodszy syn śpi spokojnie, zerknęła na elektroniczną nianię. Wtedy zobaczyła coś naprawdę niesamowitego i zarazem mrożącego krew w żyłach. Na główce jej dziecka widoczna była świetlista kula, która poruszała się w taki sposób, jak gładziła malca. Dziecko nawet na chwile otworzyło oczy, po czym je zamknęło i zasnęło spokojne. Whitney natychmiast uwierzyła, że był to duch jej zmarłego męża. - Dzisiaj wieczorem czułam się, jakbym widziała, jak mój mąż uspokaja nasze dziecko. Dosłownie wygląda to, jak dłoń głaszcząca głowę Leo - napisała pod filmem na TikToku kobieta. Internauci również nie mają wątpliwości, że na nagraniu duch nieżyjącego ojca głaska dziecko. - Kiedy tata głaskał skronie, można było zobaczyć, jak dziecko otwiera oczy na minutę, a potem ponownie zasypia, ponieważ wiedziało, że nie ma się czym martwić - pisali obserwatorzy w komentarzach pod filmikiem.

Sonda
Wierzysz w duchy?
Niania elektroniczna

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki