Sekretny pokój prababci

i

Autor: dayannefloresa TikTok

Co za historia

Prawnuczka odkryła sekretny pokój w domu prababci. To, co tam znalazła przeraża. Kobieta skrywała swoją tajemnicę. WIDEO

2023-07-04 4:31

Dziadkowie mają swoje sekrety. Czasami znamy kogoś całe życie i nadal ten ktoś może nas zaskoczyć. Przekonała się o tym jednak kobieta, która po ponad 20 latach od śmierci prababci postanowiła uporządkować jej dom. Wraz z rodzeństwem odkryła, że prababcia skrywała sekretny pokoi. Po kilku próbach otworzenia ukrytych drzwi oczom rodzeństwa ukazało się wyjątkowe pomieszczenie pełne osobliwych przedmiotów. Co skrywała staruszka?

Niesamowite znalezisko w domu prababci. Aż ciarki przechodzą

Tajemnice zza grobu potrafią budzić fascynacje i pytanie odnośnie zmarłych krewnych. Przekonała się o tym pewna rodzina, która postanowiła uporządkować dom zmarłej 20 lat temu prababci. Okazało się, że skrywał on pewną tajemnicę. Dayanne Flores pokazała na TikToku, jak odkryła wraz ze swoim rodzeństwem sekretny pokój w domu prababci. Na nagraniu widzimy, jak rodzeństwo próbuje otworzyć ukryte drzwi i to co, znaleziono w sekretnym pokoju. Na jaw wyszło, że zmarła krewna kobiety urządziła w domu prawdziwe sanktuarium. Pokój wypełniony był bowiem figurkami świętych i innymi dewocjonaliami. Na nagraniu widzimy figurki ustawione w rzędach. Rodzina przekonuje, że nie mieli pojęcia o istnieniu tego pokoju. Internauci w komentarzach zwrócili uwagę, że jest to dosyć przerażające odkrycie. - Kiedy pokazałaś, co jest w środku aż mnie ciarki przeszły - napisała jedna z kobiet. Inni zauważyli, że w pokoju jest podejrzanie czysto, jak na pomieszczenie nieotwierane przez 20 lat.  -Zbyt czysty bez kurzu, aby mieć 20 lat, jest fałszywy - pisali ludzie. Rodzina jednak nadal twierdzi, że nikt nie wiedział, że ten pokój istnieje. 

Zobacz także: Który typ osobowości jest lepszy? Test osobowości mówi o niedoścignionej inteligencji i umiejętnościach. W czym ekstrawertyk jest lepszy od introwertyka?

Dzień Psa w szczecińskim schronisku
Listen on Spreaker.