Zima powraca! Gdzie i kiedy spadnie śnieg? [PROGNOZA]

i

Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie ilustracyjne Zima powraca! Gdzie i kiedy spadnie śnieg? [PROGNOZA]

Astrologia i horoskopy

Horoskop miesięczny na grudzień 2022. Jakie Boże Narodzenie czeka Twój znak zodiaku? Astrologiczna burza, która wybuchnie w grudniu

2022-11-30 8:53

Horoskop miesięczny na grudzień 2022 dla wszystkich znaków zodiaku. Ostatni miesiąc w roku to czas podsumowań i rozliczania się z przeszłością. Dla wielu znaków zodiaku oznacza to koniec starych zmartwień i początek czegoś nowego. Sprawdź horoskop na grudzień przygotowany przez wróżkę Cesarię i zobacz, co zaplanowały dla Ciebie gwiazdy. Czy Twój znak zodiaku może liczyć na przychylność losu w ostatnim miesiącu roku?

Horoskop miesięczny na grudzień 2022

Horoskop miesięczny na grudzień 2022: Baran 21.03-20.04

Miłość i partnerstwo: W życiu singli pojawi się interesująca osoba, nie tylko do miłych spotkań, ale i do podejmowania filozoficznych i głębokich rozmów. W stałych związkach rozkwit uczuć, radość ze wspólnego spędzania czasu wolnego. Możliwe zajście w ciąże lub zaręczyny.

Praca i finanse: Ktoś będzie Cię dyskredytował przed przełożonym. Możliwe nawet, że ta osoba popełni błąd i będzie chciała obarczy Cię odpowiedzialnością za niego. Finanse niezagrożone.

Zdrowie: Pojawią się skoki ciśnienia, z tendencją w górę.

Horoskop miesięczny na grudzień 2022: Byk 21.04-21.05

Miłość i partnerstwo: Odczujesz stabilizację uczuciową dzięki zmianom jakie wprowadzisz. Będzie konieczna rozmowa z partnerem, która rozwieje Twoje wątpliwości. Single będą miały okazje zapoczątkować dobrze rokującą na przyszłość relację.

Praca i finanse: Twój przełożony podejmie z Tobą trudną rozmowę, podczas której dowiesz się, że Twoja pozycja w miejscu pracy jest zagrożona. Przed Tobą trudna lekcja. Chroń finanse, nie pozwalaj sobie teraz na nieprzemyślane wydatki.

Zdrowie: Możesz odczuwać drobne dolegliwości kardiologiczne.

Horoskop miesięczny na grudzień 2022: Bliźnięta 22.05-21.06

Miłość i partnerstwo: Przed Tobą spokojny i radosny czas z ukochanym. Wszystko układać się będzie po Twojej myśli. Również samotne Bliźnięta przestaną narzekać. Wejdą bowiem w sympatyczną relację koleżeńską, która z czasem przerodzi się w coś więcej.

Praca i finanse: Pojawią się nowe możliwości zawodowe i finansowe. Korzystać z nadarzających się okazji pójścia dalej, gdyż będą to fantastyczne dla Ciebie szanse.

Zdrowie: Możliwy drobny zabieg stomatologiczny.

Horoskop miesięczny na grudzień 2022: Rak 22.06-22.07

Miłość i partnerstwo: Będziesz musiała na krótki czas rozstać się z partnerem, np. z powodu delegacji. Single szukające miłości dopiero pod koniec miesiąca poznają osobę odpowiadającą ich upodobaniom. Prawdopodobnie będzie to tylko romans.

Praca i finanse: Bezrobotne Raki będą długo szukać nowego zatrudnienia. Może uciec im fantastyczna oferta, jeśli prześpią odpowiedni moment na podjęcie decyzji. Raki posiadające zatrudnienie zmagać się będą z drobnymi trudnościami służbowymi. Finanse stabilne.

Zdrowie: Zadbaj o kręgosłup i kości.

Zobacz także: Quiz, czy będzie Ci sprzyjać szczęście w 2023 roku? Odpowiedź na te pytania i sprawdź, czy los będzie dla Ciebie łaskawy. Indywidualna przepowiednia

Horoskop miesięczny na grudzień 2022: Lew 23.07-22.08

Miłość i partnerstwo: Wiele samotnych Lwów będzie miało okazję się zakochać. W stałych związkach rozkwitnie na nowo miłość. Lwy będą czuły się kochane, spełnione i optymistycznie patrzeć będą w przyszłość. Możliwe zajście w ciąże lub urodzenie dziecka.

Praca i finanse: Podejmiesz dodatkowe zatrudnienie, nawiążesz krótką współpracę lub przyjmiesz kolejne zlecenie. Twoje działania zawodowe, korzystne dla Ciebie przełożą się wymiernie na finanse.

Zdrowie: Zadbaj o odpowiednia dietę. Uzupełnij w obecnej kalorie i składniki mineralne.

Horoskop miesięczny na grudzień 2022: Panna 23.08-22.09

Miłość i partnerstwo: W związku zodiakalnej Panny pojawią się drobne nieporozumienia, które niewyjaśnione przemienią się w konflikt słowny. Warto więc zwracać uwagę na słowa. Single zapoczątkują niezobowiązujący romans.

Praca i finanse: W miejscu pracy będziesz czuł się inwigilowany. Ktoś będzie patrzył ci na ręce i drobiazgowo rozliczał z wykonanych zadań. Zaczniesz rozważać zmianę pracy. Pojawią się drobne pożyczki, które trzeba będzie szybko spłacić.

Zdrowie: Zadbaj o układ oddechowy.

Horoskop miesięczny na grudzień 2022: Waga 23.09-23.10

Miłość i partnerstwo: Waga odsunie się nieco od partnera. Między Wami będzie mniej rozmów i mniej intymności. Niestety to zaważy na Twoim poczuciu stabilizacji w tej relacji. Single zamkną się na nowe znajomości i skoncentrują na innych priorytetach.

Praca i finanse: Przed Tobą zmiany przed którymi będziesz się wzbraniał. Niestety będziesz musiał dostosować się do nowych okoliczności zawodowych. Na szczęście wszystko szczęśliwie się zakończy. Finanse będziesz miał pod kontrolą.

Zdrowie: Zadbaj o skórę, szczególnie w mroźne dni.

Horoskop miesięczny na grudzień 2022: Skorpion 24.10-22.11

Miłość i partnerstwo: Niespodziewanie parter sprawi Ci wielką przyjemność. Możliwe, że spełni Twoje marzenie, co będzie dowodem jego wielkiej miłości. W życiu singli się charyzmatyczny i pełen energii człowiek, który szybko skradnie ich serce.

Praca i finanse: Uniezależnisz się. Niektóre Skorpiony rozpoczną własną działalność gospodarczą, inne awansują na wyższe stanowisko. Poprawa finansów i możliwe dodatkowe przypływy finansowe.

Zdrowie: Poddasz się zabiegowi chirurgicznemu lub operacji.

Horoskop miesięczny na grudzień 2022: Strzelec 23.11-21.12

Miłość i partnerstwo: Wstrzymasz się z pewnymi decyzjami. Będziesz mniej działał, a więcej obserwował. Single nie zdecydują się dać szansy pojawiającym się adoratorom. Prawdopodobnie nie puściły blokady, które wywołują strach przed nowym związkiem.

Praca i finanse: Zdasz sobie sprawę, że obecne miejsce pracy nie jest odpowiednie dla Ciebie. Rozważać będziesz zmianę pracy. Finanse będą bardzo niestabilne, więc powinieneś o nie zadbać.

Zdrowie: Możliwe częste bóle głowy i zatok.

Horoskop miesięczny na grudzień 2022: Koziorożec 22.12-20.01

Miłość i partnerstwo: Uświadomisz sobie jak wielką siłę i przewagę masz nad partnerem. Uda Ci się wynegocjować coś, o co od dawna zabiegasz. Single dla płci przeciwnej będą bardziej atrakcyjniejsi, dzięki czemu znajdą kogoś odpowiedniego dla siebie.

Praca i finanse: Podejmiesz nowe zatrudnienie, rozpoczniesz nową współpracę. Da Ci to satysfakcję i wzrost finansów, gdyż w nowej pracy będziesz więcej zarabiał.

Zdrowie: Pojawią się drobne kłopoty z układem kardiologicznym.

Horoskop miesięczny na grudzień 2022: Wodnik 21.01-20.02

Miłość i partnerstwo: Pojawiające się już w listopadzie kłopoty komunikacyjne nabiorą na sile w grudniu. Pojawi się poważny problem w porozumieniu, którego nie należy bagatelizować. Single niepotrzebnie zamkną się na nową miłość, czekając na powrót byłego partnera.

Praca i finanse: Uwaga na finanse! Ktoś będzie chciał Cię oszukać i wyłudzić od ciebie znaczną kwotę pieniędzy. W pracy – brak zmian i zachowanie stabilizacji.

Zdrowie: Zadbaj o nerki i układ moczowy.

Horoskop miesięczny na grudzień 2022: Ryby 21.02-20.03

Miłość i partnerstwo: Oddalisz się od partnera. Twój spadek energii odbije się na związku, ale nie doprowadzi do kryzysu. Powinieneś zadbać o swój komfort, a to przełoży się pozytywnie na partnerstwo. W życiu singli nowości, spełnienie, zakochanie.

Praca i finanse: Podejmiesz ważną decyzję w sprawie zatrudnienia. Niektóre Ryby zmienią stanowisko, a inne zgodzą się na przejście z jednego zakładu do drugiego. W biznesie przedsiębiorczych Ryb poprawa, wzrost klientów i przypływy finansowe.

Zdrowie: Często odczuwać będziesz zmęczenie i ogólne zniechęcenie.

Wróżka Cesaria

i

Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop miesięczny dla czytelników se.pl przygotowała Wróżka Cesaria. Chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, czy wybory, których dokonałaś są dobre? Skontaktuj się z wróżką, klikające w TEN LINK.

Sonda
Wierzysz w horoskopy?
XX Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu Morsów w Starych Jabłonkach
Nasi Partnerzy polecają