Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku

i

Autor: Shutterstock

Ezoteryka na nowy tydzień

Horoskop tygodniowy 15.08 - 21.08. Dla tych znaków zodiaku zaświeci słońce, a nad tymi zbiorą się burze. Zobacz, co Cię czeka

2022-08-14 21:09

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Komu będą w tym tygodniu sprzyjały gwiazdy, a od kogo odwróci się los? Zobacz przygotowany dla Ciebie, przez naszą wróżkę, Cesarię horoskop na zaczynający się tydzień. Na którymi znakami zodiaku zaświeci słońce, a które czeka burzowa przeprawa przez własny los. Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na nowy tydzień.

Horoskop tygodniowy 15.08. – 21.08

Horoskop tygodniowy: Baran 21.03-20.04

Dokonasz dwóch zmian lub podejmiesz dwie ważne decyzje. To pozwoli Ci zrobić krok do przodu i kreować swoją przyszłość inaczej, niż jeszcze do niedawna myślałaś.

Horoskop tygodniowy: Byk 21.04-21.05

Twój partner dla Ci powody do zazdrości. Możliwe, że przyłapiesz go na podrywaniu kasjerki w sklepie lub znajdziesz jego korespondencję z koleżanką.

Horoskop tygodniowy: Bliźnięta 22.05-21.06

Ponownie rozważać będziesz temat, który został jakiś czas temu przez Ciebie zawieszony. Zdasz sobie jednak sprawę, że chcesz sprawę rozwiązać i pozbyć się z jej powodu blokad.

Horoskop tygodniowy: Rak 22.06-22.07

W tym tygodniu zostaniesz zaproszona na huczną imprezę przyjacielską lub rodzinną. Chętnie się na nią udasz i będziesz się dobrze bawiła, bo potrzebowałaś takiej rozrywki.

Horoskop tygodniowy: Lew 23.07-22.08

Nie karm swojego ego zranionymi uczuciami drugiej osoby. Niestety, w tym tygodniu znajdziesz się w sytuacji, z której będziesz chciała wybrnąć, kosztem kogoś innego.

Horoskop tygodniowy: Panna 23.08-22.09

Pokusisz się o kłamstwo, aby nie podjąć trudnej rozmowy. Tak naprawdę tej drugiej stronie należą się Twoje wyjaśnienia i szczera rozmowa.

Horoskop tygodniowy: Waga 23.09-23.10

Poznasz osobę, która Cię zaintryguje. Będziesz miała jednak wątpliwości, czy kontynuować tą znajomość z powodu odmiennych wartości lub poglądów na ważne dla Ciebie tematy.

Zobacz także: To najpiękniejsze znaki zodiaku. Ich niepowtarzalna uroda wprawia w zachwyt. Mężczyźni nie mogą oderwać od nich wzroku

Horoskop tygodniowy: Skorpion 24.10-22.11

Postawisz komuś, kto będzie próbował Tobą manipulować wyraźnie granice. Jasno wprowadzisz nowe zasady, których dopilnujesz, aby ta osoba przestrzegała.

Horoskop tygodniowy: Strzelec 23.11-21.12

Wybierasz się w podróż lub chcesz podjąć nową aktywność? Nie rób nic pochopnie, gdyż możesz coś ważnego pomiąć lub czegoś w pośpiechu zapomnieć.

Horoskop tygodniowy: Koziorożec 22.12-20.01

Uważaj na plotki w miejscu pracy. Ktoś będzie w Twojej obecności obmawiał Twoją koleżankę z pracy. Zareaguj odpowiednio, aby nie narobić sobie kłopotów.

Horoskop tygodniowy: Wodnik 21.01-20.02

Umówisz się na randkę z mężczyzną, któremu jakiś czas temu dałaś kosza. Uświadomisz sobie, że potrzebujesz męskiego towarzystwa i sobie szansę na dobrą zabawę.

Horoskop tygodniowy: Ryby 21.02-20.03

Będziesz się przeprowadzała lub zdecydujesz się na kapitalny remont mieszkania, włącznie ze zmianą mebli. Twoje gniazdko będzie zupełnie inaczej wyglądało.

Wróżka Cesaria

i

Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla czytelników se.pl przygotowała Wróżka Cesaria. Chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, czy wybory, których dokonałaś są dobre? Skontaktuj się z wróżką, klikające w TEN LINK.

Międzynarodowy zlot pojazdów militarnych Borne Sulinowo 2022. Wielka impreza wróciła po pandemicznej przerwie.