Horoskop dzienny. Co cię czeka? [GALERIA]

i

Autor: pixabay.com

Horoskop na nowy tydzień

Horoskop tygodniowy 19.12 - 25.12. Co się wydarzy? Dla tych znaków zodiaku wstanie nowy dzień i pojawi się nowa nadzieja

2022-12-18 18:02

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Zobacz, co na nadchodzący tydzień przygotowały gwiazdy dla Twojego znaku zodiaku. Czy będzie to dobry tydzień? Jakie Bożego Narodzenie przewiduje astrologia? Sprawdź horoskop tygodniowy dla dwunastu znaków zodiaku przygotowany przez wróżkę Cesarię i przekonaj się, co czeka Twój znak zodiaku.

Horoskop tygodniowy 19.12. – 25.12.

Horoskop tygodniowy: Baran 21.03-20.04

Spontanicznie wyruszysz w podróż. Możliwe, że pilnie będziesz musiała coś załatwić lub ktoś mieszkający dalej od Ciebie poprosi się nagle o pomoc.

Horoskop tygodniowy: Byk 21.04-21.05

Jeśli szukasz pracy, dodatkowego zajęcia lub sposobu na przyciągnięcie większej ilości klientów, uda Ci się ten cel zrealizować w tym tygodniu. Dodatkowo los Ci będzie w tym sprzyjał.

Horoskop tygodniowy: Bliźnięta 22.05-21.06

Pojawią się możliwości, aby coś poprawić lub rozpocząć tą samą czynność inaczej. Będziesz mogła udoskonalić projekt, wrócić do byłego partnera lub ponownie się zaprezentować.

Horoskop tygodniowy: Rak 22.06-22.07

Przejmiesz inicjatywę, szczególnie w sferze uczuć. Zaprosisz kogoś do kontaktu lub na randkę. Nowa znajomość lub dawna relacja otrzyma nowy bieg, zgodnie z Twoimi zamierzeniami.

Horoskop tygodniowy: Lew 23.07-22.08

Nagle relacja, która dobrze rokowała, a jej dynamika zapowiadała szybki związek lub stabilne partnerstwo, zatrzyma się. Nie chcąc tracić czasu będziesz poszukiwała przyczyny zahamowania.

Zobacz także: Ten znak zodiaku będzie miał wielkiego pecha w 2023 roku! Horoskop mówi, że spadną na niego nieszczęścia, a życie stanie się pustynią ruchomych piasków

Horoskop tygodniowy: Panna 23.08-22.09

Poczujesz się zagrożona w pewnej sytuacji, stracisz poczucie harmonii przez co w sposób zaborczy, a nawet wulgarny okazywać będziesz swoje położenie. Podejmiesz walkę o swoje dobro.

Horoskop tygodniowy: Waga 23.09-23.10

W Twoim miejscu pracy powróci spokój i równowaga. Będziesz wiedziała na czym stoisz. Otrzymasz wyjaśniające informacje i jasne instrukcje od przełożonego.

Horoskop tygodniowy: Skorpion 24.10-22.11

Staniesz przed ważnym wyborem. Propozycja będzie dotyczyła Twojego rozwoju. Niektóre Skorpiony będą zastanawiały się nad wyborem kursu lub szkolenia, a inne nad nowym kierunkiem pracy.

Horoskop tygodniowy: Strzelec 23.11-21.12

Wszystko co będziesz w tym tygodniu robiła, to z zamiarem, aby sobie ułatwić życie. Przestaniesz liczyć się z opinią innych, a skoncentrujesz się na swoim dobru.

Horoskop tygodniowy: Koziorożec 22.12-20.01

Powiększysz zapasy swoich możliwości, gdyż postanowisz zapisać się na kurs doszkalający. Twoje silne ego i pewność siebie zaprowadzą Cię w przyszłości na szczyt, ale najpierw musi być nauka.

Horoskop tygodniowy: Wodnik 21.01-20.02

W pewnej sferze życia odczuwasz chaos, dlatego zrobisz generalne porządki. Ustabilizujesz sobie tą część życia, która destabilizowała Twoją codzienną egzystencję.

Horoskop tygodniowy: Ryby 21.02-20.03

To nie jest czas na ryzykowne posunięcia, dlatego wyhamujesz odwagę, którą silnie odczuwałaś w zeszłym tygodniu. Swoje plany przełożysz na kolejny tydzień.

Wróżka Cesaria

i

Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla czytelników se.pl przygotowała Wróżka Cesaria. Chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, czy wybory, których dokonałaś są dobre? Skontaktuj się z wróżką, klikające w TEN LINK.

Sonda
Czy wierzysz w horoskopy?
II Akademicki Jarmark Bożonarodzeniowy w Fordonie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany