Horoskop tygodniowy na 22.07-28.07. Co Cię czeka? Wyjątkowy czas dla niektórych znaków zodiaku

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/Hans Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy 25.07 - 31.07. Ten tydzień dla tych znaków zodiaku przejdzie do legendy

2022-07-25 8:48

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Zobacz, co zaplanowały dla Ciebie gwiazdy na ostatni tydzień lipca. Które znaki zodiaku czekają nowe wyzwania, a kto wyjedzie na wakacje życia. Sprawdź nasz horoskop i przekonaj się, czy w najbliższych dnia los będzie Ci sprzyjał. Horoskop tygodniowy dla dwunastu znaków zodiaku, zobacz swój.

Horoskop tygodniowy 25.07. – 31.07.

Horoskop tygodniowy: Baran 21.03-20.04

Przed Tobą nowe wyzwania zawodowe, na które nie byłaś przygotowana. Jeśli nie podejdziesz do nich odważnie, to może odbić się to na Twoim autorytecie.

Horoskop tygodniowy: Byk 21.04-21.05

Otrzymasz kilka ważnych informacji, które wymuszą na Tobie pewne działania. Niektóre wiadomości przyjdą z urzędu lub nawet z sądu. Nie będziesz się nudziła w tym tygodniu.

Horoskop tygodniowy: Bliźnięta 22.05-21.06

Wdrożysz w życie dawne, zapomniane pomysły. Projekt, który wymagał przeczekania otrzyma „nowe życie”, zmodyfikujesz w nim strategię i cele.

Horoskop tygodniowy: Rak 22.06-22.07

Zmienisz miejsce zamieszkania lub wystrój domu. Poczujesz przypływ nowej energii, która popychać Cię będzie do pewnej zmiany w obszarze mieszkaniowym.

Horoskop tygodniowy: Lew 23.07-22.08

Czeka Cię ważna i wyjątkowa uroczystość, podczas której spotkasz się z dawno niewidzianymi krewnymi, a przy okazji nawiążesz nowe, ciekawe znajomości.

Horoskop tygodniowy: Panna 23.08-22.09

Staniesz przed wyjątkowo trudnym zadaniem. Początkowo ocenisz swoje możliwości bardzo nisko, ale jeśli zdobędziesz się na odwagę, to przekonasz się, że „nie taki diabeł straszny jak go malują”.

Zobacz także: Młoda kobieta uprawiała głośny seks. Sąsiad nie wytrzymał i narobił jej obciachu

Horoskop tygodniowy: Waga 23.09-23.10

Jeśli masz zaplanowany urlop dopiero na sierpnia, to już zaczniesz odliczać dni do wyjazdu. Praca będzie Ci się wyjątkowo dłużyć, a przemęczenie potęgować.

Horoskop tygodniowy:  Skorpion 24.10-22.11

Choć poszukiwać będziesz sposobów, aby wyjść z pozornie patowej sytuacji, to w tym tygodniu jeszcze nic się nie zmieni. Nie rób nic na siłę. Jeśli musisz, poczekaj!

Horoskop tygodniowy:  Strzelec 23.11-21.12

Wrócisz na siłownię lub wyciągniesz z piwnicy rower. Będzie to przemyślana decyzja, bo wiesz, że najwyższa pora, aby zadbać o kondycję fizyczną.

Horoskop tygodniowy:  Koziorożec 22.12-20.01

Utknęłaś w patowej i nierozwiązywalnej na razie sytuacji. Los da Ci wyraźną informację, że musisz zwolnić i poczekać na lepsze okoliczności, umożliwiające ruch.

Horoskop tygodniowy: Wodnik 21.01-20.02

Bez względu na płeć, Wodnik będzie wykazywał się wysokim poziomem uwodzicielstwa, aby nawiązać nową relację partnerską. Romansu mogą poszukiwać nawet „zajęte” Wodniki.

Horoskop tygodniowy: Ryby 21.02-20.03

Przed Tobą spokojny, ale i monotonny tydzień. Rutyny, którą jednak lubisz nic nie zaburzy, a Ty będziesz cieszyła się tzw. świętym spokojem. Znajdziesz w końcu czas dla siebie.

Wróżka Cesaria

i

Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla czytelników se.pl przygotowała Wróżka Cesaria. Chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, czy wybory, których dokonałaś są dobre? Skontaktuj się z wróżką, klikające w TEN LINK.

762. Jarmark św. Dominika
Nasi Partnerzy polecają