Horoskop miłosny tygodniowy 31 marca – 6 kwietnia. Kto znajdzie miłość na wiosnę?

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/geralt Horoskop miłosny tygodniowy 31 marca – 6 kwietnia. Kto znajdzie miłość na wiosnę?

Horoskop na nowy tydzień

Horoskop tygodniowy 26.09 - 02.10. Wiatr zmian zawieje tym znakom zodiaku! Bądź czujny

2022-09-25 14:53

Horoskop na nadchodzący tydzień dla znaków zodiaku. Czy najbliższe dni będą Ci sprzyjały, a może gwiazdy przygotowały dla Ciebie coś specjalnego? Zobacz nasz horoskop tygodniowy dla dwunastu znaków zodiaku sporządzony przez wróżkę Cesarię. Sprawdź, czy los będzie Ci sprzyjał i co zapanował wszechświat dla Twojego znaku zodiaku. Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop tygodniowy 26.09. – 02.10

Horoskop tygodniowy: Baran 21.03-20.04

Jeśli planujesz podróż w tym tygodniu, to dokładnie i wcześniej przygotuj się do niej. Niewskazane są wyjazdy spontaniczne, gdyż zapomnisz bardzo ważnej rzeczy, np. paszportu.

Horoskop tygodniowy: Byk 21.04-21.05

Otrzymasz zaproszenie na randkę od mężczyzny zainteresowanego znajomością z Tobą. Niestety, bardzo szybko poczujesz, że ta osoba nie rezonuje z Tobą i odmówisz spotkania.

Horoskop tygodniowy: Bliźnięta 22.05-21.06

Odbudujesz relację z bliską osobą, z którą byłaś skonfliktowana. Spotkacie się na neutralnym gruncie, porozmawiacie o tym co Was poróżniło i pojednacie się.

Horoskop tygodniowy: Rak 22.06-22.07

Nareszcie po kilku trudnych tygodniach wyjdzie słońce na wszystkie dziedzinach życia. Szczególnie w aspekcie emocjonalnym odnajdziesz spokój i równowagę emocjonalną.

Zobacz także: To najbardziej szczęśliwy znak zodiaku w całym horoskopie. Całe życie w czepku urodzony, a gwiazdy mu sprzyjają

Horoskop tygodniowy: Lew 23.07-22.08

Koniecznie zadbaj o zdrowie, szczególnie układ oddechowy. Istnieje duże ryzyko przeziębienia lub grypy, które unieruchomią Cię w domu na cały tydzień.

Horoskop tygodniowy: Panna 23.08-22.09

Będziesz musiała wykazać się asertywnością i rozsądkiem. Otrzymasz podejrzaną ofertę. Choć z początku trudno będzie rozpoznać jej niezgodność z prawem, to ostatecznie jej nie przyjmiesz.

Horoskop tygodniowy: Waga 23.09-23.10

Wygrasz niewielką sumę pieniędzy. Możliwe też, że otrzymasz nagrodę w konkursie lub podziękowania za zasługi. Zostaniesz doceniona za swoją działalność zawodową.

Horoskop tygodniowy: Skorpion 24.10-22.11

Rozpoczniesz przedsięwzięcie, jakiego pragnęłaś od dawna. Niektóre Skorpiony założą własną działalność, inne znajdą wymarzonego partnera. Spełni się jedno z Twoich marzeń.

Horoskop tygodniowy: Strzelec 23.11-21.12

Odważniej wkroczysz w nową przestrzeń, która jest Ci jeszcze nieznana. Będziesz miała ochotę odkrywać zakamarki nowego miejsca, zasady panujące w nowej grupie i dostosowywać się do nich.

Horoskop tygodniowy: Koziorożec 22.12-20.01

Koziorożce starające się o zajście w ciąże lub przyjście na świat dziecka, będą miały wiele powodów do radości. Los podaruje im bowiem nowe życie w postaci upragnionego dziecka.

Horoskop tygodniowy: Wodnik 21.01-20.02

Twój partner zrobi Ci miłą niespodziankę. Otrzymasz zaproszenie na romantyczną randkę, a być może nawet Ci się oświadczy. To będzie coś spektakularnego!

Horoskop tygodniowy: Ryby 21.02-20.03

Niepotrzebnie zamartwiać się będziesz błahymi sprawami. Będziesz na tyle rozdrażniona i podatna na wpływy innych, że przyciągać będziesz do siebie cudze emocje. Niepotrzebnie!

Wróżka Cesaria

i

Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla czytelników se.pl przygotowała Wróżka Cesaria. Chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, czy wybory, których dokonałaś są dobre? Skontaktuj się z wróżką, klikające w TEN LINK.

Sonda
Sprawdzają się Twoje horoskopy?
Antoś demonizuje Ciocię Sylwię i wita polską jesień
Nasi Partnerzy polecają