Kobieca siła nie zna granic. Te panie udowadniają to każdego dnia

2021-11-24 9:02
Zostań twarzą CCC
Autor: Materiały prasowe

Marka CCC rozstrzygnęła konkurs o wdzięcznej nazwie Zostań Twarzą CCC. Spośród wszystkich pracowników CCC, którzy zgłosili się do inicjatywy, wyłoniono ambasadorki, które następnie wystąpiły w wyjątkowej, zorganizowanej specjalnie dla nich sesji zdjęciowej. Jej efekty będą wykorzystane w działaniach marketingowych i rekrutacyjnych w kanałach społecznościowych marki. Każda z wyjątkowych modelek na co dzień pracuje pod szyldem CCC w różnych lokalizacjach Polski. My postanowiliśmy porozmawiać z ambasadorkami i dowiedzieć dlaczego zdecydowały się na taki ruch.

"Zostań Twarzą CCC" to inicjatywa marki. Spośród pracowników CCC wyłoniono ambasadorki, które wystąpiły w wyjątkowej, zorganizowanej specjalnie dla nich sesji zdjęciowej. Jej efekty będą wykorzystane w działaniach marketingowych i rekrutacyjnych w kanałach społecznościowych marki. 

Zdecydowałam się wziąć udział w akcji "Zostań twarzą CCC", ponieważ stwierdziłam, że jest to idealna okazja, aby spróbować profesji, którą interesowałam się od dawna, ale w której nigdy nie miałam okazji się sprawdzić, czyli w fotomodelingu. Bycie ambasadorką akcji to dla mnie ogromne wyróżnienie. Cieszę się również, że firma w której pracuję, daje mi możliwość realizowania swoich zainteresowań i celów. Dzięki tej kampanii zyskałam pewność siebie, a to pozwala mi na rozwijanie się zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej.

Na sesji czułam się bardzo swobodnie i co dziwne... nie czułam stresu. Zapewne było to spowodowane bardzo przyjazną atmosferą, która towarzyszyła nam od początku przybycia na plan zdjęciowy i trwała przez cały pobyt w Warszawie. To również zasługa wsparcia, jakie otrzymałam od rodziny i przyjaciół już od momentu wysłania zdjęcia na konkurs –bardzo trzymali za mnie kciuki. Była to niesamowita przygoda, podczas której poznałam wiele wspaniałych osób i odkryłam swoją pasję związaną z modelingiem. Mam nadzieję, że osobom, które zobaczą efekty naszej pracy, będzie towarzyszył uśmiech, tak jak mi podczas spełniania swoich marzeń - powiedziała Karolina Ramus – w CCC w Kluczborku w Galerii Miodowej pracuje od września 2019 r.

Karolina Ramus
Autor: Materiały prasowe

- Udział w sesji był dla mnie przygodą. Zdecydowałam się na wzięcie udziału w akcji, bo widziałam, że taka okazja może się w moim życiu więcej nie powtórzyć. Było to dla mnie nowe doświadczenie, które będę miło wspominać.

Od kilku lat jestem związana z CCC. Na przykładzie tego konkursu, szczerze polecam koleżankom z firmy, aby angażowały się w każdą tego typu akcję przygotowaną przez firmę. Można wiele zyskać – przede wszystkim dobrze spędzić czas, poznać nowych ludzi lub zdobyć nowe doświadczenia. Jestem zadowolona z sesji, wydaje mi się, że będzie odebrana bardzo pozytywnie. Dzięki profesjonalistom na planie mogłyśmy się poczuć bardzo swobodnie i komfortowo, mimo że dla każdej z nas stanie przed obiektywem aparatu, było czymś niecodziennym - powiedziała Aleksandra Chmielowiec z CCC w Galerii Navigator Mielec. 

Aleksandra Chmielowiec
Autor: Materiały prasowe

- Decyzji o udziale w konkursie nie podjęłam od razu, pewnie dlatego, że wizja zostania „twarzą” tak dużej firmy jak CCC wydawała się dość odległa. Zadanie konkursowe stawiało jednak na kreatywność, więc pomyślałam "o to może coś dla mnie – w końcu lubię próbować swoich sił w zadaniach wymagających pomysłowości". Dlatego też postanowiłam dać sobie szansę i wystartować w konkursie. Z perspektywy czasu, jestem dumna, że się na to zdobyłam.

Byłam pod wrażeniem tego, ile finalistek zostało wytypowanych i jak różnorodna była nasza grupa. Nie dziwię się Jury konkursu, że zdecydowało się wyłonić tak dużo modelek. Zdjęcie każdej z nich było wyjątkowe. To mi najbardziej zaimponowało w kontekście pracy w CCC, że faktycznie stawia się na Politykę Różnorodności. Nie opiera się to tylko na pustych eleganckich frazesach – widać to po każdej z nas, każdej z innego salonu, na różnych stanowiskach, ale wszystkie również piękne i wyjątkowe, na swój własny unikalny sposób. Utwierdziło mnie to w przekonaniu, że firma szczerze stawia na swoich pracowników - niezależnie od tego ile mają lat, skąd pochodzą i jakie miejsce zajmują w strukturach CCC. Każdy z nas miał (i myślę, że wciąż ma) równe szanse osiągnięcia i spełnienia marzeń. Jako ambasadorka "Zostań twarzą CCC" podpisuję się całym sercem pod tym założeniem. Różnorodność to nie puste słowo, a codzienność pracy w CCC. Jesteśmy wyjątkowi i jest to powód do dumy.

Do samego dnia sesji ciężko mi było uwierzyć, że to wszystko dzieje się naprawdę. Wyjazd do Warszawy i sesja były dla mnie jak sen. Byłam pod wrażeniem, jak całość akcji została zorganizowana i "dopięta na ostatni guzik". Wszystkie czułyśmy się tego dnia, jak prawdziwe modelki, zaopiekowane, rozpieszczane i przede wszystkim – piękne. Samo wyjście przed obiektyw z początku wydawało mi się przerażające, ale za sprawą atmosfery stworzonej w studio przez zespół wspaniałych ludzi i fenomenalnego fotografa, okazało się świetną zabawą, na swój sposób nawet uzależniającą. Każde kolejne zdjęcie dodawało mi odwagi i powodowało, że czułam się nie tylko dobrze we własnej skórze, ale byłam też dumna z tego, jak daleko udało mi się zajść. Nie będzie stanowiło zaskoczenia to, że żywię nadzieję na pozytywny odbiór rezultatów naszej sesji. Myślę, że różnorodność stylów, osobowości i urody każdej z modelek, które występują na zdjęciach spowodują, że każdy będzie mógł tam odnaleźć część siebie - zdradziła nam Karolina Sokołowska – pracę w CCC w Galerii Alfa Gdańsk zaczęła w maju 2020 r.

Karolina Sokołowska
Autor: Materiały prasowe

Zdecydowałam się wziąć udział w konkursie bo stwierdziłam, że nic to nie kosztuje, a można przeżyć fajną przygodę, mieć z tego później piękną pamiątkę i oderwać się trochę od codziennych obowiązków. Firma co rusz organizuje różne konkursy dla pracowników i od koleżanek wiem, że warto brać w nich udział, dlatego też spróbowałam. Bardzo lubię to określenie ambasadorka "Zostań twarzą CCC". Pracuję w tej firmie już kilka lat, więc jestem świadkiem tego, jak szybko się rozwija, zmienia i umacnia swoją pozycję na międzynarodowych rynkach. Jestem z tego dumna i bardzo mnie cieszy fakt, że CCC organizuje tego typu wydarzenia dla pracowników i daje nam szansę jeszcze bardziej wejść w ten „świat”.

Jeśli pojawi się kolejna edycja to będę bardzo zachęcać innych pracowników do wzięcia udziału. Fajnie jest oderwać się od codziennych zawodowych obowiązków i poczuć się jak gwiazda i w dodatku spędzić czas wśród profesjonalistów, którzy dbają o to byśmy poczuli się pięknie i wyjątkowo. Moim hobby od czasów nastolatki zawsze była moda oraz sesje zdjęciowe. Kilka razy już nawet miałam okazję uczestniczyć w różnych modowych wydarzeniach tego typu. Dlatego moja radość, kiedy dowiedziałam się, że zostałam wybrana, była podwójnie duża. Mogłam połączyć pracę z czymś, co sprawia mi ogromną frajdę.

Na planie zdjęciowym wszystko było na wysokim poziomie i od wejścia widać było pełen profesjonalizm i zaangażowanie ekipy. Na szczęście nie miałyśmy się czym stresować, bo ludzie, którzy odpowiadali za sesję, okazali się niezwykle pozytywnymi i przesympatycznymi osobami. Nie dość, że zadbali o to byśmy czuły się komfortowo i pięknie, to jeszcze pomagali nam na każdym kroku. Choć po całym dniu zdjęć bardzo cieszyłam się z efektów, poczułam też smutek, że ten dzień tak szybko zleciał i trzeba się już pożegnać. Z pewnością będę zachęcać każda kobietę, która pracuje w naszej firmie, do brania udziału w tego typu konkursach - powiedziała Monika Sypek, która w 2017 r. została Kierownikiem Sklepu CCC Galeria Navigator Mielec.

Monika Sypek
Autor: Materiały prasowe
Bocian na badaniach