Zimny Księżyc namiesza w relacjach. Pełnia w grudniu 2022 będzie wyjątkowa szczególnie dla dwóch znaków zodiaku. Sprawdź horoskop

i

Autor: Nissor Abdourazakov/ Pixabay Zimny Księżyc namiesza w relacjach. Pełnia w grudniu 2022 będzie wyjątkowa szczególnie dla dwóch znaków zodiaku. Sprawdź horoskop

Który Anioł Stróż opiekuje się Twoim znakiem zodiaku? Sprawdź, kto jest Twoim magicznym opiekunem. Zadba o Twoje szczęście i wewnętrzny spokój

2022-12-11 17:03

Każdy z dwunastu znaków zodiaku posiada swojego Anioła Stróża, który się nim opiekuje i jest jego dobrym duchem. Zobacz, jakie opiekun przypisany jest do Twojego znaku zodiaku. Miłośnicy horoskopów wierzą, że znaki zodiaku, w których przyszliśmy na świat nie zostały nam przypisane przypadkowo, a opiekunowie zodiaków o nich dbają i sprawują pieczę nad nimi. Zobacz, który Anioł Stróż przypisany jest do Twojego znaku zodiaku.

Duchowi opiekunowie znaków zodiaku. Zobacz, kto jest Twoim Aniołem Stróżem

W horoskopie wyróżnia się dwanaście znaków zodiaku, a każdy z nich charakteryzuje coś innego i każdy posiada własnego opiekuna duchowego. Niektórzy wierzą, że gdy poznają znak zodiaku bliskiej im osoby lub potencjalnego partnera to są w stanie przewidzieć jego zachowania i charakter. Zgodnie z filozofią astrologii każdy z dwunastu znaków zodiaku posiada przypisanego im opiekuna, to jego Anioł Stróż, który się nim opiekuje i dba o jego aurę. 

Zobacz, jaki Anioł Stróż przypisane jest do Twojego znaku zodiaku

Anioł Stróż dla znaku zodiaku - BARAN (21 marca – 19 kwietnia)

Twoim Aniołem Stróżem jest Ariel. Wspomoże Cię w zrealizowaniu marzeń i wyborze odpowiedniej kariery. Będzie twoim moralnym przewodnikiem i wesprze Cię podczas prac ogrodowych. 

Anioł Stróż dla znaku zodiaku - BYK (20 kwietnia – 20 maja)

Twój Anioł Stróż to Chamuel. Będzie on pomagał Ci w rozwiązywaniu konfliktów i sprawi, że nie będziesz szukał zaczepek u innych. Zawierz mu swoją karierę, a pomoże Ci w zmianie ścieżki zawodowej i w poszukiwaniu nowej pracy. 

Zobacz również: Przepowiednia dla Polski na rok 2023 od "polskiego Nostradamusa". To polskie miasto może spotkać potężna powódź i potężny gniew

Anioł Stróż dla znaku zodiaku - BLIŹNIĘTA (21 maja – 20 czerwca)

Twój Anioł Stróż to Zadkiel. Jeżeli mu zaufasz to pomoże Ci rozliczyć się z bolesną przeszłością oraz sprawi, że złe wspomnienia przestaną mieć dla Ciebie znaczenie. Dodatkowo będzie on Twoim opiekunem w życiu, pomoże podczas trudnych egzaminów i sprawi, że nie będziesz stresować się wystąpieniami publicznymi. 

Anioł Stróż dla znaku zodiaku - RAK (21 czerwca – 22 lipca)

Twoim Aniołem Stróżem jest Gabriel. To dostarczyciel ważnych informacji, który zadba o Twoje relacji z innymi. Pomoże w komunikacji z przyjaciółmi, a także wesprze na pierwszej randce.

Anioł Stróż dla znaku zodiaku - LEW (23 lipca – 22 sierpnia)

Twój Anioł to Raziel. Pomoże on Ci rozliczyć się z przeszłością i sprawi, że nie będziesz mieć koszmarów sennych. Sprawi, że docenisz, to co masz i będziesz żył przysłowiową chwilą. Słuchaj się wewnętrznego głosu, a osiągniesz wiele. 

Anioł Stróż dla znaku zodiaku - PANNA (23 sierpnia – 22 września)

Twój Anioł Stróż to Raziel. Jeżeli mu zawierzysz to sprawi, że będziesz w stanie zrozumieć wszechświat i staniesz się bardzo otwarty na problemy innych. Pomoże Ci w budowaniu Twojej empatii i sprawi, że bliscy będą chcieli Ci się zwierzać.  

Anioł Stróż dla znaku zodiaku- WAGA (23 września – 22 października)

Twój Anioł to Jofiel. To prawdziwy miłośnik piękna, który uporządkuje nawet największy bałagan, również ten emocjonalny, który pojawił się w Twoim sercu. 

Anioł Stróż dla znaku zodiaku - SKORPION (23 października – 21 listopada)

Twoim Aniołem Stróżem jest Jeremiel. Sprawi, że zaczniesz dostrzegać, to co na pozór niewidoczne, zrozumiesz zawiłe meandry ludzkiego umysłu, a Twoje sny mogą stać się prorocze. 

Anioł Stróż dla znaku zodiaku- STRZELEC ( (22 listopada – 21 grudnia)

Twój Anioł to Raguel. To najlepszy opiekun do rozwiązywania problemów. Sprawi, że staniesz się rozjemcą i przestaniesz wchodzić w konflikty z bliskimi. To podziała na Twoją korzyść i osiągniesz swoje cele w życiu zawodowym. 

Anioł Stróż dla znaku zodiaku - KOZIOROŻEC (22 grudnia – 19 stycznia)

Twoim Aniołem Stróżem jest Azrael. Pomoże Cu ukoić ból i zmniejszy cierpienie. Warto zwrócić się ku niemu po bolesnym rozstaniu lub utracie bliskiej Ci osoby.

Anioł Stróż dla znaku zodiaku - WODNIK (20 stycznia – 18 lutego)

Twój Anioł to Uriel. Sprawi on, że staniesz się mistrzem logiczne myślenia i rozwiazywania zagadek umysłowych. Twój opiekun pomoże Ci w zrealizowaniu planów związanych z edukacją i nauką. 

Anioł Stróż dla znaku zodiaku - RYBY (19 lutego – 20 marca)

Twój Anioł to Sandalfon. To idealny opiekun dla artystów, w szczególnych dla muzyków. Wspiera on rozwój emocjonalny, kreatywność i wrodzoną wrażliwość na piękno otaczjące nas świata. 

Sonda
Wierzysz w horoskopy?
Wigilia w bydgoskim Starym Fordonie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany