Mężczyźni o tych imionach ZDRADZAJĄ najczęściej! Lepiej miejcie ich na oku! [GALERIA]

i

Autor: pixabay.com

Magia imion

Mężczyźni o tych imionach to najlepsi kochankowie. Panowie noszący te imiona są czuli i wiedzą czego potrzebuje kobieta

2022-10-02 4:23

Mężczyźni o tych imionach to najlepsi kochankowie. Zdaniem niektórych nadane nam imiona potrafią zdradzić wiele o danych człowieku, już w czasach antycznych imię posiadało wielka moc, chroniło jego posiadacza i stanowiło przepowiednią. Imię mężczyzny może dużo o nim powiedzieć. Wbrew pozorom zdradza one całkiem sporo. Natura tak nas stworzyła, że jedni są wprost urodzonymi kochankami, inni zaś w łóżku, delikatnie mówiąc, radzą sobie o wiele gorzej. Mężczyźni o tych imionach są urodzonymi kochankami, w łóżkowe igraszki z nimi to prawdziwa trampolina do rozkoszy. Oto list męskich imion - ci panowie mogą poszczycić się wrodzonym talentem seksualnym. Zobacz, jakie męskie imiona uchodzą na najlepszych kochanków.

Mężczyźni o tych imionach to najlepsi kochankowie. Kobiety ich uwielbiają

Zobacz, jakie imiona noszą najlepsi kochankowie. Sprawdź, czy twój partner znajduje się na liście. Łóżkowe zabawy z tymi panami to niezapomniana rozkosz, gwarancja satysfakcji.

Najlepsi kochankowie: MIKOŁAJ

To mężczyzna o ognistymi niepohamowanym temperamencie, często jest duszą towarzystwa i chętnie udziela wsparcia i pomocy. Kobietom ofiarowuje poczucie bezpieczeństwa i opiekę. Partnerki Mikołaja zdecydowanie nie będą narzekały na sprawy łóżkowe, ten mężczyzna wie co zrobić, by zadbać o kobietę.

Najlepsi kochankowie: BARTŁOMIEJ

To charakterny lider. Mężczyźni noszący to imię wyróżniają się z tłumu, są odważni i trudno ich zawstydzić. Szybko przełamują bariery i nie istnieją dla nich tematy tabu. Łóżkowe zabawy z nimi to wieczne odkrywanie czegoś nowego i namiętna podróż po nieznanym.

Zobacz także: Horoskop księżycowy. Twój znak księżycowy zdradzi tajemną wiedzę o Tobie. Sprawdź, jaki jesteś naprawdę

Najlepsi kochankowie: JAKUB

Panowie noszący te imię to stanowią połączenie niemalże idealne. Dla nich ważna jest relacja nie tylko na poziomie cielesnym, ale również duchowym. Zabawy z Jakubem? Satysfakcja gwarantowana.

Najlepsi kochankowie: GRZEGORZ

To prawdziwy ogier. W sypialni nie boi się eksperymentów i jest otwarty na wszystkie nowości. Nie ma dla niego rzeczy, która będzie zbyt wstydliwa czy perwersyjna.

Sonda
Wierzysz w znaczenie imion?
Piwne święto w Szczecinie. Rozpoczął się Oktoberfest
Nasi Partnerzy polecają