Księżyc Żniwiarzy 2022. To ostatnie takie zjawisko tego lata. Kiedy i jak go obserwować?

i

Autor: Patrice_Audet / stevepb / CC0 / pixabay.com Księżyc Żniwiarzy 2022. To ostatnie takie zjawisko tego lata. Kiedy i jak go obserwować?

Ezoteryka na weekend

Horoskop księżycowy. Twój znak księżycowy zdradzi tajemną wiedzę o Tobie. Sprawdź, jaki jesteś naprawdę

2022-10-01 4:16

Swój klasyczny znak zodiaku znają prawie wszyscy, nie każdy jedna wie, że posiadamy trzy znaki, które determinują nasz charakter i styl życia. Jednym z mniej znanych jest znak księżycowy. Określa on położenie księżyca w momencie naszych narodzin i pokazuje nasze cechy charaktery, które chcemy ukryć przed światem. Znak księżycowy to w astrologii tajemna wiedza o nas samych. Sprawdź, jaki jest Twój znak księżycowy i co mówi o nim horoskop.

Horoskop księżycowy. Czym jest znak księżycowy? 

Każdy z nas posiada trzy znaki, są to klasyczny znak zodiaku, czyli słoneczny (określany względem położenia słońca w momencie naszych narodzin), wschodzący (określany względem znaku na horyzoncie) oraz księżycowy. Ten ostatni ustala się według pozycji księżyca podczas, której przyszliśmy na świat. Do jego wyznaczenia potrzebna jest dokłada data urodzin wraz z godziną. Znak księżycowy określa nasze tajemnice i wyraża naszą intymność. To on zdradza nasze podejście do miłości i związków. Skrywa najbardziej intymne cechy charakteru.

Zobacz także: Modne i zjawiskowe fryzury dla znaków zodiaku. Horoskop wskaże, w czym będziesz wyglądać najlepiej

Zobacz, co Twój znak księżycowy mówi o Tobie

Księżyc w Baranie

Jesteś mistrzem flirtu i namiętność. Cechuje Cię impulsywność w działaniu oraz pogoń za niespełnionymi marzeniami. Często zmieniasz zdanie i podejmujesz nowy wyzwania bez ukończenia poprzednich. 

Księżyc w Byku

Uwielbiasz piękno i lubisz otaczać się atrakcyjnymi ludźmi. Masz ogromny urok osobisty, który sprawia, że szybko zjednujesz sobie ludzi i poszerzasz swoje horyzonty. Pociąga się piękno i intelekt.

Księżyc w Bliźniętach

Uwielbiasz poznawać nowych ludzi i ciągle potrzebujesz kolejnych bodźców. Twoja książka kontaktów pęka w szwach i zawsze jesteś otoczony przez bliskich. Na przyjęciach jesteś duszą towarzystwa i każdy chce Cię poznać.

Księżyc w Raku 

Lubisz dominować i chcesz, by ostatnie zdanie należało do Ciebie. Bywasz nadopiekuńczy i łatwo wpadasz w panikę. Zaufanie nie przychodzi Ci łatwo i zawsze oczekujesz od ludzi najgorszego.

Księżyc w Lwie

Jesteś ciepły, otwarty i dobroduszny. Lubisz pomagać i napędza Cię wdzięczność innych. Dla bliskich nie cofniesz się przed niczym. Nie boisz się i chętnie wchodzisz w nowe relacje. 

Księżyc w Pannie

Uwielbiasz krytykować. Jesteś bardzo wymagający, zarówno względem siebie, jak i innych. Potrzebujesz życiowego planu, bez którego gubisz się tracisz swoją pewność siebie. 

Księżyc w Wadze

Przykładasz ogromną wagę do wyglądu fizycznego. Spędzasz godziny na siłowni i tego samego oczekujesz od partnera/partnerki. Pięknie ciało jest dla Ciebie symbolem siły i powodzenia w życiu. 

Księżyc w Skorpionie

Masz silny system wartości. Trudno Cię złamać, a dana obietnica ma dla Ciebie ogromną moc. Jesteś nieugięty i zawsze dążysz do celu, nawet jeżeli oznacza to zranienie bliskich.

Księżyc w Strzelcu 

Jesteś najbardziej żywiołowym znakiem. Cały czas potrzebujesz nowych wyzwań. Twój młodzieńczy bunt wydaje się nie mieć końca. 

Księżyc w Koziorożcu

Jesteś typem samotnika. Uwielbiasz samotne wyprawy i spędzanie czasu jedynie w swoim towarzystwie. Bywasz negatywnie nastawiony do życia i uważasz, że jest one trudne i pełne niepowodzeń. Często nie widzisz szczęścia wokół siebie. 

Księżyc w Wodniku

Masz w sobie energię i pasję. Żyjesz ideałami, pragniesz sprawiedliwości i równości dla wszystkich. Chcesz być niezależny, lecz problemy świata Cię przerażają i często zamykasz się w sobie.

Księżyc w Rybach

Cechuje Cię roztargnienie i spontaniczność. Buzują w Tobie emocji, potrafisz tryskać szczęściem, by za chwilę popaść w rozpacz. Skrywasz w sobie tajemnice, których nigdy nikomu nie zdradzisz.  

Sonda
Jak często sprawdzasz swój horoskop?
Jesień w Bieszczadach
Nasi Partnerzy polecają