Kobiety spod tych 3 znaków zodiaku są pełne empatii. Najbardziej troskliwe partnerki i matki

2021-11-28 5:23

Kobiety spod niektórych znaków zodiaku charakteryzują się wyjątkowo wysoką empatią. Potrafią one działać bezinteresownie, dzięki czemu darzą swoich bliskich prawdziwą i głęboką miłością. Ich starania widoczne są dla środowiska zewnętrznego, przez co uważane są często za perfekcyjne żony, partnerki, matki czy doskonałe przyjaciółki. Sprawdź, czy należysz do tego grona!

Kobiety spod tych znaków uchodzą za ciepłe i pełne empatii osoby. Są najlepszymi matkami, partnerkami i można im zaufać. Potrafią dbać o domowe ognisko i kiedy komuś jest źle zawsze służą pysznym ciastem i zrozumieniem. 

Strzelec - kobiety urodzone w znaku Strzelca to chodzące romantyczki. Z jednej strony cenią sobie wolność, jednak kiedy decydują się na poważny związek to staje się on dla nich najważniejszy. Kochają na zabój i nic nie jest w stanie tej miłości złamać, są w stanie dla wybranka zrobić wszystko i stawiają rodzinę na pierwszym miejscu.

Lew - kobiety spod tego znaku są pełne namiętność, ciepła i obdarzone pomysłowością. W łóżku nigdy nie pozwolą, aby zakradła się rutyna. W innych sferach są pełne emocji i niczym prawdziwe lwice walczą o swoją rodzinę i przyjaciół. Kobiety spod znaku Lwa to absolutne królowe ogniska domowego. 

Waga - panie spod znaku Wagi są godne zaufania, pełne miłości, a dzieci je uwielbiają. Mają one doskonałe relacje z maluchami, ale doskonale wiedzą kiedy powiedzieć dość i nie dają sobie wejść na głowę. 

Krzysztof Jarzyna już w Szczecinie! Wkrótce odsłonięcie pomnika