Sypialnia

i

Autor: Shutterstock Sypialnia

Niech kolory otoczą Twe zmysły

Najlepszy kolor ścian do sypialni. W tym kolorze śpi się najlepiej. Magia kolorów feng shui przyciągnie dobre sny, a wypędzi koszmary

2023-01-31 10:57

Jaki kolor ścian będzie najlepszy do sypialni? Kolor ścian ma ogromnie znaczenie zarówno dla wystroju wnętrza, jak i dla samopoczucia osób w nic przebywających. Zgodnie z zasadami feng shui kolory i ich nasycenie niosą za sobą magiczne znaczenie, które może bezpośrednio na nas wpływać. Feng shui wyznacza 4 główne kolory, z czego jeden z nich rewelacyjnie nadaje się do sypialni. Przynosi on harmonie i wypędza złe moce z naszych snów. Jaki kolor ścian najlepiej sprawdzi się w sypialni?

To najlepszy kolor ścian do sypialni. Zainspiruj się feng shui

Feng shui to starożytna sztuka aranżacji wnętrz zgodnie z energią danego miejsca. Wywodzi się ona z Chin i może być przydatna podczas urządzania mieszkania. Głównym założeniem feng shui jest zatrzymanie dobrej energii w jednym miejscu. Feng shui wyróżnia 4 kolory które stanowią ekspresję żywiołów. Posiadają one swoją magię oraz mogą bezpośrednio na nas wpływać. Uznaje się, że drewno ma pobudzać kreatywność, ogień dodawać odwagi, ziemia zwiększać tężyznę i zdrowie, metal odpowiada za logiczne myślenie, a woda stanowi symbol emocji. Aby urządzić mieszkanie zgodnie z feng shui pamiętaj o kilku prostych zasadach:

  • dbaj o porządek,
  • wyrzucaj lub naprawiaj zepsute przedmioty,
  • dbaj o rośliny,
  • schowaj ostre przedmioty.

Zobacz także: Ten znak zodiaku to najgorszy kłamca w całym horoskopie. Nigdy nie przyznaje się do winy. Białe kłamstwa to jego specjalność

Kolor ścian do sypialni zgodnie z zasadami feng shui

Za najlepszy kolor ścian w sypialni uchodzi niebieski. Symbolizuje on czystość oraz duchowe oczyszczenie. Przyniesie on ukojenie oraz sprawi, że złe emocje zostaną za drzwiami. Czasem niebieski symbolizuje chłód, jednak w tym przypadku oznacza on odpoczynek oraz wewnętrzny spokój. W niebieskich ścianach nasz umysł i ciało mają lepiej wypoczywać i pozbywać się negatywnych wibracji. 

Sonda
Interesujesz się feng shui?
Frymark bydgoski. Lokalni wystawcy przyciągają klientów
Nasi Partnerzy polecają