Ostatnia cyfra roku urodzenia a osobowość

i

Autor: Shutterstock Ostatnia cyfra roku urodzenia a osobowość

Tajemna moc liczb

Numerologia wieku. To, ile lat skończysz w 2023 roku przepowie Ci przyszłość. Dla jednych to nadzieja lepszego jutra, dla drugich, pech na każdym kroku

2023-02-14 15:08

Zdaniem niektórych, numerologia, czyli jedna z dziedzin ezoteryki zajmująca się magicznych znaczeniem liczb i cyfr, może przepowiedzieć naszą przyszłość w oparciu o wiek i trwający obecnie rok. Numerologia wieku pozwoli Ci wybrać rzeczy, na których w tym roku musisz skupić swoją uwagę. Czy będzie to bujne życie miłosne, a może zawirowania w pracy? To ile, lat skończysz w 2023 roku ma w numerologii duże znaczenie. Sprawdź, co numerologia zaplanowała dla Ciebie. Poznaj swoją numerologiczną liczbę na 2023 rok.

Numerologia wieku na 2023 rok. Która cyfra jest Twoim opiekunem w tym roku? 

Ludzkość od zarania dziejów doszukiwała się ukrytego znaczenia liczb i cyfr. Stąd też wzięła się popularność numerologii. To jedna z dziedzin ezoteryki, która na podstawie liczb ma przepowiadać przyszłość i określać wibracje wybranych zdarzeń. Numerologia wieku może zdradzić, co nas czeka w niedalekiej przyszłości i na co powinniśmy zwrócić szczególna uwagę. Aby to sprawdzić wystarczy, że obliczysz swoją numerologiczną liczbę na 2023 rok. Przedstawiamy CI wskazówki jak to zrobić. 

Jak obliczyć swoją numerologiczną cyfrę na 2023?

Wystarczy, że dodasz cyfry swojego wieku do aktualnie trwającego roku. Pamiętaj, że chodzi o lata, które kończymy w tym roku. Dla przykładu, jeżeli w 2023 roku kończysz 45 lat to działanie wygląda w następujący sposób:

45 + 2023 = 2068. 

Teraz dodaj poszczególne cyfry do siebie.

2 + 0 + 6 + 8 - 16

Numerologiczna przepowiednia musi być jednocyfrowa zatem na koniec dodaj do siebie 1 i 6, a Twoją cyfrą jest 7. 

Zobacz także: Horoskop cygański. Starodawna wiedza Romów zdradzi Twą przyszłość. Czeka Cię wielkie cierpienie, a może otworzy się róg obfitości?

Numerologia na 2023  rok- Jedynka 

Dla numerologicznej jedynki trwający rok będzie udany pod względem finansów. Nie musisz martwić się o dobrobyt, a los zaplanował dla Ciebie nieoczekiwana poprawę warunków materialnych. Dobrze to wykorzysta.

Numerologia na 2023 rok - Dwójka 

To będzie rok wielkich emocji. Musisz skupić się na swoich uczuciach i podjąć ważne decyzje. Być może odważysz się na ślub lub zaręczyny, lub uznasz, że Twój związek tkwi w martwym punkcie i postanowisz go zakończyć.  

Numerologia na 2023 rok - Trójka

Numerologiczna trójka powinna w tym roku zatroszczyć się o siebie. Postaw na rozwój osobisty i nie bój się podejmować nowych wyzwań. Niech 2023 rok będzie dla Ciebie lekcją, która zaprocentuje w przyszłości.  

Numerologia na 2023 rok - Czwórka

W najbliższej przyszłości może wydarzyć się coś ważnego. To będzie sprawdzian Twojej cierpliwości i opanowania. Wewnętrzny głos może podpowiedzieć Ci rozwiązanie. Dobra decyzja przyciągnie szczęście i sprawi, że poczujesz ulgę. 

Numerologia na 2023 rok - Piątka 

Musisz przestać bujać w obłokach. Rok 2023 będzie wymagał do Ciebie większego zaangażowania w życie rodzinne. Od Ciebie będzie zależeć przyszłość pewnej inwestycji. To czas, w którym musisz się mocno skupić na otaczającej Cię rzeczywistości.

Numerologia na 2023 rok - Szóstka

Wyjdziesz ze swojej strefy komfortu i zaczniesz na nowo odkrywać swoje pasje. To będzie rok intensywnych emocji i szalonych pomysłów. Nauczysz się cenić własne towarzystwo. Kto wie, może zdecydujesz się na samotną podróż w dalekie kraje. 

Numerologia na 2023 rok - Siódemka 

Zwróć uwagę na swoje zdrowie. Przez lata je bagatelizowałeś, a w tym roku numerologia wysyła Ci sygnał, by zwolnić tempa i wsłuchać się w swoje ciało. Zadbaj o siebie i daj sobie czas na odpoczynek. 

Numerologia na 2023 rok - Ósemka 

W 2023 rok może spotkać się nieprzyjemność. Relacja z bliską Ci osoba ulegnie ochłodzeniu, a ty sam poczujesz, że tracisz grunt pod nogami. Skup się na swoich potrzebach i podejmij decyzję, co jest dla Ciebie najlepsze.

Numerologia na 2023 rok - Dziewiątka

Los rzuci Ci kłody pod nogi, jednak Twój upór i konsekwencja sprawią, że wyjdziesz z nich obronną ręką. Nie zapomnij o ludziach, którzy w tym czasie Ci pomogą. Okaż wdzięczność, możesz jeszcze potrzebować ich wsparcia. 

.

Sonda
Którą cyfrą w numerologii jesteś?
Akcja "Trenuj z wojskiem" w Bydgoszczy

Kiedy nasze przyziemne sprawy są ważniejsze od "ratowania świata"?

Posłuchaj jak budować wokół siebie piękną rzeczywistość i nie przenosić własnych frustracji na najbliższych!

Listen on Spreaker.