Osoby spod tych znaków zodiaku najwięcej piją. Według astrologów mogą mieć problemy z alkoholem

2022-01-10 9:30
te znaki zodiaku piją najwięcej alkoholu
Autor: SHUTTERSTOCK te znaki zodiaku piją najwięcej alkoholu

Które znaki zodiaku najwięcej piją alkoholu? Miłośnicy astrologii są zdania, że znak zodiaku, w którym przyszliśmy na światy determinuje pewne cechy charakteru i nasze podejście do życia. Czy może również odpowiadać za skłonności do uzależnień? Według astrologów tak, niektóre osoby uchodzą za te, które nie wylewają za kołnierz. Jesteś ciekaw, o jakich znakach zodiaku mowa? Sprawdź listę najbardziej pijących znaków zodiaku i przekonaj się, czy na niej jesteś.

Osoby spod tych znaków zodiaku najwięcej piją

Horoskop to w astrologii przepowiednia oparta na  podstawie układu gwiazd, daty oraz miejsca urodzenia. Miłośnicy astrologii uważają, że znak zodiaku, w którym się urodziliśmy odpowiada za pewne cechy charakteru i na jego podstawie można wyczytać wiele rzeczy. Ich zdaniem pewne znaki zodiaku mają większe skłonności do picia alkoholu niż inne. Łatwiej popadają w uzależnienie i upijają się na imprezach i spotkaniach ze znajomymi. Zobacz, o jakich znakach zodiaku mowa i sprawdź, czy jesteś wśród nich. 

Zobacz również: Lidl promocje, że klękajcie narody. Ten sweter damski to hit! Musisz go mieć. Taniej niż 40 zł

Te znaki zodiaku piją najwięcej:

Baran - osoby spod tego znaku lubią dobrą zabawę, która zawsze musi być ostro zakrapiana. Nie wyobrażają sobie weekendu bez imprezy i niedzielnego kaca. Nie stronią od wysokoprocentowych trunków i często można spotkać je przy barze, gdzie zamawiają kolejną kolejkę. 

Waga - osoby urodzone w znaku Wagi to durze towarzystwa, które uwielbiają spędzać czas w gronie znajomych, najlepiej z kuflem piwa lub kieliszkiem dobrego wina w dłoni. 

Ryby - osoby urodzone w tym znaku nie lubią imprez i głośnej muzyki, stronią od ludzi. Alkohol pomada im przełamać bariery i odnaleźć się w grupie. Często sięgają również po wysokoprocentowe trunki po ciężkim dniu i stanowią dla nich pocieszenie.  

Sonda
Wierzysz w astrologię i horoskopy?
Wyłudził pieniądze. Szuka go kołobrzeska policja