Najskrytsze fantazje seksualne mężczyzn

i

Autor: SHUTTERSTOCK Seks z inną kobietą jest synonimem wolności - pełen erotyzmu, bez zobowiązań i zbędnych starań.

Pozycje seksualne dla kobiet 50+. Wypróbuj je, a rozkosz gwarantowana

2022-07-01 9:40

Mówi się, że wraz z wiekiem człowiek zyskuje większą samoświadomość, wie co lubi i co sprawia mu przyjemność. To właśnie dlatego wiele kobiet przyznaje, że dojrzały seks jest lepszy i częściej kończy się on orgazmem. Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie najlepszych pozycji seksualnych dla kobiet po 50-tce. Pomogą Ci one osiągnąć rozkosz i sprawią, że seks będzie jeszcze bardziej przyjemny. To 3 pozycje seksualne idealnie dla kobiet 50+.

Najlepsze pozycje seksualne dla kobiet po 50-tce. Warto je znać

Na udany seks wpływa wiele czynników. To między innymi dopasowanie z parterem oraz świadomość własnego ciała. Bardzo ważna jest widza, co się lubi i jak. Często zyskujemy ją wraz z wiekiem, dlatego też wiele osób uważa, że dojrzały seks jest bardziej przyjemny. Wieloletni partnerzy doskonale znają swoją upodobania i wiedzą, jak sprawić drugiej osobie przyjemność. Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie najlepszych pozycji seksualnych dla kobiet 50+, które pozwolą osiągnąć w łóżku jeszcze lepsze doznania. 

Zobacz także: Szalone promocje w nowej kolekcji Pepco. Ta sukienka to kwintesencja kobiecości. Markowy hit na lato w bardzo niskiej cenie

3 najlepsze pozycje seksualne dla kobiet 50+

Pozycja misjonarska

To chyba najbardziej znana pozycja. W jej podstawowej wersji partnerka leży na plecach z wyprostowanymi lub lekko rozszerzonymi nogami, a partner jest na niej. Kobiety lubią tą pozycję ponieważ pozwala ona na utrzymaniu bliskości z partnerem. Dodatkowo panie mogą skupić się na przeżywaniu rozkoszy, a nie na ekwilibrystycznych pozycjach. 

Pozycja na jeźdźca

W tej pozycji to kobieta dominuje i ma przewagę nad partnerem. To idealna pozycja dla kobiet świadomych swoich potrzeb i ciała. To partnerka przejmuje inicjatywę, nadaje tempo i ma kontrolę nad intensywnością stosunku.

Pozycja na łyżeczkę

Kobieta leży na boku, a partner jest za nią. Eksperci podkreślają, że w ta pozycja pozwala na lepszą stymulację punku G i daje maksimum rozkoszy obojgu partnerów. Panie lubią tę pozycję z uwagi na bliskość partnera oraz szczególnie intymne doznania. 

Sonda
Lubisz eksperymentować w łóżku?
Otwarcie nowych stacji metra na Bemowie. Pierwsi pasażerowie skorzystali z podziemnej kolejki

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki