Quiz z wiedzy ogólnej

i

Autor: SHUTTERSTOCK Quiz z wiedzy ogólnej

Quiz online

Quiz. Jesteś humanistą, czy masz umysł ścisły? Ten test zdradzi, czy nawijasz słowa, jak makaron na uszy, a może procenty i pierwiastki to miód dla Twej duszy

2023-02-15 4:33

Quiz, czy masz umysł ścisły, a może jesteś stuprocentowym humanistą? W dużym uproszczeniu przyjęło się, że ludzie dzielą się na dwie grupy. Pierwsi a nich to ci, którzy kochają przedmiot ścisłe, a liczby nie stanowią dla nich tajemnicy, a drudzy to miłośnicy przedmiotów humanistach. Dobrze odnajdują się w zawodach kreatywnych i językach obcych. Jesteś ciekaw, czy Twój umysł jest bardziej ścisły, czy może humanistyczny? Weź udział w naszym quizie i się przekonaj. Jesteś humanistą, czy masz umysł ścisły?

Quiz. Masz umysł ścisły, czy jesteś humanistą? Sprawdź to

Humanista czy typowy umysł ścisły? Przyjęło się, że osoby, które w szkole lepiej radzą sobie z językiem polskim, historią czy jeżykami obcymi to urodzeni humaniści, a Ci, którzy wolą matematykę czy fizykę to "ścisłowcy". Prawda, jak zawsze jest bardziej skomplikowano, ale faktycznie jest tak, że ludzie dzielą się na tych o bardziej ścisłym lub humanistycznym umyśle. Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki quiz, który zdradzi, jak jest Twój umysł. Lepiej odnajdujesz się w humanistycznych zadaniach, lubisz historię, a pisanie nie sprawia Ci problemów, a może wręcz odwrotnie, kochasz matematykę i doskonale czujesz się w logicznych łamigłówkach. Weź udział w naszej zabawie i przekonaj się, czy masz umysł ścisły czy może humanistyczny. 

Sprawdź także nasze inne quizy

Quiz, ile masz w sobie z dziecka? Odpowiedz na te pytania i sprawdź, jaki jest Twój wiek mentalny. Jesteś mentalnym maluchem, czy bardziej statecznym staruchem?

Co widzisz na obrazku? Szybki test na osobowość zdradzi Twoje największe wady. Liczy się pierwsze wrażenie

Ten quiz ostro da Ci w kość. Zaskakujące pytania o życiu, z którymi poradzi sobie dziecko, a dorosły bezradnie rozłoży ręce. Podołasz wyzwaniu?

QUIZ. Czy masz umysł ścisły czy humanistyczny?

Pytanie 1 z 9
Potrafisz szybko pisać?
Piękna mielczanka tańczy na karnawale w Rio de Janeiro

Chcesz poprawić humor? Czytaj książki z happy-endem, to działa!

Nie wierzysz? Posłuchaj Krystyny Mirek, autorki książki "Uwierz w szczęście"!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany