Długa i mroźna zima

i

Autor: pixabay.com

Astrologia i horoskopy

Taka będzie zima 2022/2023. Przerażająca przepowiednia dla znaków zodiaku. Horoskop nie ma dobrych wieści. Lodowate serce i aura grozy

2022-09-15 9:13

Jaka będzie nadchodząca zima dla znaków zodiaku? Horoskop jasno wskazuje, że dla niektórych znaków zodiaku będzie to wyjątkowo trudny czas. Gwiazdy nie będą przychylne dla 3 znaków zodiaku, które będą musiały ponownie zapracować na swoje szczęście i bezpieczeństwo. Tylko od nas samych zależeć będzie, czy uda nam się zawrócić ze ścieżki nieszczęść i czy ponownie w naszych sercach zawita lato. Zobacz, co o zimie 2022/2023 mówi astrologia i horoskop.

Wróżba dla znaków zodiaku na zimę 2022/2023

Według astrologii koniec 2022 roku będzie obfitował we wszelkiego rodzaju zmiany ostateczne. Wiele znaków zodiaku zdecyduje się na nowe wyzwania, a los będzie im rzucał niespodziewane kłody pod nogi. Dla niektórych znaków zodiaku grudzień 2022 będzie oznaczał zamknięcie pewnego etapu w życiu i rozpoczęcie nowego. Z kolei początek 2023 roku to czas komplikacji. W życiu wielu osób może dojść do potężnego trzęsienia ziemi i agresywnych wydarzeń, które zostaną zapamiętane na zawsze. Szczególnie 3 znaki zodiaku będą miały trudną zimę 2022/2023, a los nie będzie po ich stronie. Zobacz, o jakich znakach zodiaku mowa. 

Zobacz także: Jak przechowywać pelargonie zimą? Sprawdzony i doskonały sposób na zimowanie pelargonii

Te 3 znaki zodiaku czeka trudna zima. Kłótnie i brak zrozumienia

Przepowiednia dla znaków zodiaku: BARAN

Na początku będzie się wydawać, że wszystko idzie po myśli Barana. Niestety, zaufasz nieodpowiednim ludziom. Wynikną z tego same problemy, na rozwiązanie których trzeba będzie poczekać kilka miesięcy. Strzeż się nowych znajomości i nie ufaj wszystkim.

Przepowiednia dla znaków zodiaku: LEW

Musisz zwolnić i odpocząć. W innym przypadku tegoroczna zima może oznaczać problemy ze zdrowiem i konieczność wzięcia dłuższego wolnego. W efekcie Lew będzie drażliwy i niespokojny, co z kolei może skutkować kłótnią z bliskimi. 

Przepowiednia dla znaków zodiaku: WODNIK

To zdecydowanie nie będzie dobry czas dla Wodnika. Każda podjęta decyzja może okazać się zgubna w skutkach. Niekorzystny układ gwiazd dla Wodnika sprawi, że nie będzie on umiał dogadać się z innymi i pozostanie niezrozumiany. Lepiej unikać odpowiedzialności i przeczekać do wiosny. 

Sonda
Zwracasz uwagę na horoskop i fazy Księżyca?
Najwyższy budynek w UE otwarty. To warszawski Varso Tower
Nasi Partnerzy polecają