Te 3 znaki zodiaku to najgorsi mężowie. Notorycznie zdradzają i nie szanują swojej żony

2021-09-25 14:06
para, związek, miłość
Autor: Pixabay.com

Kiedy ugodzi nas strzał Amora raczej nie zastanawiamy się, czy charakter naszego partnera może być zapisany w gwiazdach. Czy zatem znak zodiaku może decydować o tyk, kto będzie dobrym mężem, a kto nie? Zdaniem osób, które wierzą w astrologię tak. Znak zodiaku może sugerować pewne zachowania i podejście do życia naszego przyszłego męża. Zobacz, które znaki zodiaku posiadają pewne cechy, które raczej nie sprawdzą się w małżeństwie, mogą być przyczyną wielu kłótni i problemów. Może się bowiem okazać, że wspólne bajkowe życie zamieni się w koszmar, z którego nie będzie można się obudzić.

Te znaki zodiaku to najgorsi mężowe

Ślub i wesele kojarzy się raczej pozytywnie i ma być początkiem wspólnej drogi zakochanych. Niestety, często okazuje się, że życie wcale nie wygląda bajkowo, a nasz partner ma cechy, które sprawiają, że nie nadaje się on na męża. Zdaniem osób, które wierzą w horoskopy pewne cechy charakteru zapisane są nam w gwiazdach, a poszczególne znaki zodiaku są dobre w czymś innym. Jednych może charakteryzować dzika namiętność w łóżku, ale jako partner na całe życie taka osoba może okazać się niestała w uczuciach i zbyt wybuchowa. Zobacz, jakie znaki zodiaku nie nadają się na mężów, zastanów się poważnie zanim powiesz "TAK" na ślubnym kobiercu, z którymś z nich. Mężczyźni spod tych znaków nie będą szanować partnerki, a nawet mogą ja notorycznie zdradzać. 

BARAN

Osoby spod tego znaku uwielbiają mieć nad wszystkim kontrolę i sprawować władzę. Może się okazać, że mężczyzna Baran będzie chciał zbyt mocno dominować w związku i nie będzie uznawał sprzeciwu. Unikaj takiej relacji, zwłaszcza, jeżeli jesteś osoba uległą i bezkonfliktową.

WAGA

Mężczyźni spod znaku Wagi uwielbiają być w centrum uwagi i charakteryzuje ich niestałość w uczuciach i emocjach. Jeżeli decydujesz się na wspólne życie z Wagą to przygotuj się na maksymalne zmiany charakteru, od euforii po panikę tego samego dnia.

RYBY

Pan obrażalski. Mężczyźni spod znaku Ryb łatwo się obrażają i strzelają fochy, niczym kobieta. Dodatkowo Ryby często bywają przemądrzałe i trudne w obyciu.

Raport z Anteny 24.09