Dwóch farciarzy na Pomorzu Zachodnim. Mieli ogromne szczęście, a przy okazji też małego pecha

i

Autor: Bellezza87 / CC0 / pixabay.com

Te 4 znaki zodiaku to wyjątkowi pechowcy. Porysowane auto i złamany obcas nie są im obce

2022-05-30 16:06

Zdarza się, że jedna osoba skupia wokół siebie ogromne ilości pecha. To ona będzie przeciwieństwem tak zwanego szczęśliwca, któremu wszystko uchodzi na sucho i nic nie idzie pod górkę. Pechowcy miewają okresy w życiu, kiedy ich nieszczęście nasila się. Zauważa się związki tych okresów z prawami astrologii. Z tego powodu można wyznaczyć aż 4 znaki zodiaku, dla których najbliższy miesiąc będzie wyjątkowo pechowy. To im wszelkie pomyłki i niezdarności nie będą obce.

Koziorożec – jako że osoby spod tego znaku zodiaku nie lubią być zaskakiwane, w najbliższym czasie czeka ich wiele nieprzyjemnych sytuacji. Czeka ich bowiem duża ilość nagłych wydarzeń, które wymagać będą dopasowania i zmiany swoich planów. Dla koziorożców przewiduje się pecha w zakresie codziennego życia, gdzie spotka ich wiele nieprzyjemności, jak np. rozlana zupa.

Ryby – samopoczucie ryb zależne jest silnie od wydarzeń z ich środowiska. Zatem w najbliższej przyszłości ich humor prawdopodobnie będzie podły. Ryby czekają niepowodzenia na płaszczyźnie zawodowej. Małe przeszkody w dojściu do awansu oraz sprzeczki z współpracownikami – to zapowiedź najbliższych dni dla osób spod znaku ryb.

Panna – uporządkowana natura panny zostanie zachwiana, poprzez wydarzenia od niej niezależne. Osoby spod znaku zodiaku panny natrafią na swojej drodze na wiele pechowych wydarzeń, do których zaliczyć można połamany obcas, rozerwaną torbę z zakupami oraz brak parasolki w wyjątkowo deszczowy dzień. Pamiętać jednak należy, że dla tego znaku zodiaku jest to jedynie przejściowy okres.

Waga – chwiejność emocjonalna wagi w najbliższym miesiącu wyraźnie się ujawni. Problemy w kontaktach społecznych sprawią, że wagi będą rozdrażnione. Sprawią to sprzeczki w związku i niefortunnie poprowadzone rozmowy z przyjaciółmi. Osoby spod znaku wagi pecha doznawać będą w codziennych sytuacjach, do czego przyczyni się ich rozchwianie emocjonalne. Spodziewać się mogą więc nerwowego upuszczenia naczynia.

Sonda
Wierzysz w astrologię i znaczenie znaków zodiaku?
M jak miłość, odcinek 1664: Ula i Bartek odkryją prawdę o testamencie Jakubczyka