Te kolory ubrań na jesień 2022 odpędzą złe moce i dodadzą pewności siebie

i

Autor: Shutterstock

Magiczna moc kolorów

Te kolory ubrań na jesień 2022 odpędzą złe moce i dodadzą pewności siebie. Są modne i poprawią humor

2022-09-08 11:23

Te trzy kolory ubrań na jesień 2022 pomogą ci przetrwać nawet najbardziej ponure dni z uśmiechem na twarzy. Magiczna symbolika kolorów może skutecznie poprawić samopoczucie, dodać energii do działania, pozytywnie nastroić, a nawet odpędzić od człowieka złe moce. Noś ubrania w takich kolorach, a będziesz wyglądać modnie, ale też poczujesz przypływ dobrej energii.

Symbolika kolorów i ich wpływ na nastrój człowieka

Kolory, które nas otaczają na każdym kroku maja ogromny wpływ na nasze życie. Już w starożytności zauważono, że kolory oddziałują na zachowanie ludzi. U schyłku XIX wieku zaczęto stosować nawet terapię kolorami, czyli chromoterapię, polegającą na wystawieniu człowieka na ekspozycję różnymi barwami. Zgodnie z założeniami terapii oddziaływanie barw sprzyja regulacji pracy układu nerwowego, a także pracy organów i komórek organizmu człowieka. Zgodnie z symboliką kolorów niektóre z nich podnoszą poziom naszej energii, działają pobudzająco. Sprawiają, że człowiek czuje się odprężony, zrelaksowany. Dlatego tak ważne jest, aby odpowiednio dobierać kolory stanowiące nasze otoczenie. Warto nawet przyjrzeć się swojej garderobie na jesień 2022. Jeśli chcesz, aby odzież, którą nosisz dodawała ci dobrej energii to skup się na kolorach ubrań w swojej szafie i dobierz je tak, by wprawiały cię w dobry nastrój i wywoływały uśmiech nawet w najbardziej ponury dzień.

Kolory ubrań na jesień 2022, które poprawią humor w ponury dzień

Symbolika kolorów pozwala na dobranie barw ubrań, które nosimy na co dzień tak, aby pozytywnie wpływały na nasze samopoczucie, poprawiały humor nawet w najbardziej przygnębiające jesienne dni. Warto wykorzystać wiedzę na temat mocy kolorów i nie dać się zmieniającej się aurze za oknem. Kolory ubrań na jesień 2022, które zbawiennie wpłyną na samopoczucie, a nawet odpędzą złe moce i negatywne myśli to: pomarańczowy, żółty i czerwony.

Kolor pomarańczowy - symbolika

Kolor pomarańczowy wspaniale pasuje do każdej karnacji, a skórze dodaje zdrowego blasku. Ubrania w kolorze pomarańczowym pozytywnie wpływają na samopoczucie, dodając energii i radości do życia. Pomarańczowy przywraca chęć do życia i działania. Ludzie, którzy wybierają ubrania w tym kolorze, są otwarci i pogodni. W buddyzmie pomarańczowy jest kolorem oświecenia, reprezentuje najwyższy stopień doskonałości. To barwa symbolizująca przemianę.

Kolor żółty - symbolika

Żółty to kolor, który niesamowicie stymuluje psychikę człowieka. Dodaje pewności siebie, poprawia nastrój oraz poczucie własnej wartości. Dobrze wpływa pracę mózgu i poprawia zdolność zapamiętywania. Ubrania w kolorze żółtym sprawią, że będziesz zwracać na siebie uwagę innych, doda ci lekkości i młodzieńczej energii. 

Kolor czerwony - symbolika

Kolor czerwony wyraża również pewność siebie, poczucie bezpieczeństwa i stabilność emocjonalną. Ubrania w kolorze czerwonym dodają odwagi, pobudzają, sprawiają, że czujemy się pewni siebie. Kolor czerwony symbolizuje szczęście, a także erotyzm. Wiele kobiet wybiera sukienki w kolorze czerwonym, ponieważ czują się w nich bardziej atrakcyjne.

Co oznaczają kolory kwiatów?
Sonda
Wierzysz w moc kolorów?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany