Upał w Polsce?! W prognozach prawie 30 stopni w cieniu! Gdzie będzie najgoręcej?

i

Autor: Shutterstock / Zdjęcie ilustracyjne Fala upałów nadciąga do Polski. Prognoza na lipiec 2022

Te znaki zodiaku najgorzej radzą sobie z upałami. Uciekają ze słońca i chowają się do cienia

2022-06-20 11:12

Każdy z nas ma osobiste preferencje co do wielu zróżnicowanych rzeczy jak moda, forma pracy zawodowej czy ludzie, z którymi pragniemy być blisko. Duże różnice można znaleźć także w preferencjach pogodowych. Szalone zmiany pogody w czerwcu 2022 pozwalają ujawnić grupy osób, preferujących upały i unikających ich. Okazuje się, że łączą ich wspólne znaki zodiaku. Sprawdź, jakie 3 znaki zodiaku nie cierpią upałów.

Lew – naturalna siła i moc, którą na co dzień emanują osoby spod znaku lwa, w miesiącach letnich zostaje stłumiona. To właśnie im najciężej będzie przetrwać upały. Lwy jako znak zodiaku związany z żywiołem ognia w lato doznać może wielu oparzeń słonecznych. Jego znakiem charakterystycznym jest opalanie się na czerwono. Wszystko to sprawia, że lwom ciężko jest przetrwać mocno grzejące słońce.

Baran – jego nieprzewidywalność i gwałtowność w relacjach zostają wzmocnione przez wysokie temperatury. W lato szczególnie występują u nich wahania nastroju, co źle wpływa na funkcjonowanie samych baranów, ale i ich bliskich. W upalne dni starają się oni chodzić jedynie w cieniu i unikać zatłoczonych, dusznych miejsc. Takie sposoby zmniejszenia temperatury ciała pomagają baranom hamować emocjonalne wybuchy.

Bliźnięta – ich dualny i impulsywny charakter przygasza nieznośny dla bliźniąt upał. Osoby spod tego znaku zodiaku chętnie chowają się przed promieniami słońca i korzystają z wszelkich napojów chłodzących. Pojawia się u nich spadek wszelkich zdolności działania i dostrzec można mniejszy wyraz ich (codziennie wysokiej) inteligencji. Za to wszystko winić można upał.

Sonda
Lubisz kiedy jest upał?
Kaczyński na Wawelu. Brał udział w urodzinowej mszy świętej za brata