Sfochowany facet najgorszy znak zodiaku

i

Autor: SHUTTERSTOCK

Astrologia i znaki zodiaku

To najbardziej toksyczny znak zodiaku w całym horoskopie. Bliskie mu osoby przeżuwa i wypluwa

2022-10-03 10:58

To najbardziej toksyczny znak zodiaku w całym horoskopie. Niektóre ze znaków zodiaku skrywają mroczne i toksyczne skłonności. Na co dzień potrafią zachowywać się jak wzorowi przyjaciele i partnerzy jednak są prawdziwymi mistrzami manipulacji. Nie liczą się z uczuciami innych i wykorzystują każdą sytuację, by osiągnąć swoje cele. Szczególnie jeden znak zodiaku jest wyjątkowo toksyczny i lepiej go unikać. Zobacz, o jakim znaku zodiaku mówi horoskop. To najbardziej toksyczny znak zodiaku.

Najbardziej toksyczny znak zodiaku. Horoskop jest dla niego bezlitosny

Każdy z nas bywa toksyczny i czasem zachowuje się egoistycznie. Niektóre ze znaków zodiaku są jednak wyjątkowo destrukcyjni i nie dbają o uczucia innych. W związku myślą tylko o sobie i nie potrafią nic poświęcić dla innych. Zodiakalne Raki pod płaszczykiem współczucia i empatii potrafią manipulować i zmuszać innych do swoich racji. Z kolei Barany są wybuchowe i oczekują, że bliscy się im podporządkują. Jest jednak jeden znak zodiaku, który uchodzi za najbardziej toksyczny w całym horoskopie. O jakim znaku zodiaku mowa?

Zobacz także: Horoskop tygodniowy 3 - 9.10. Ten znak zodiaku czeka poważny konflikt! Ktoś będzie rzucać Ci kłody pod nogi

Ten znak zodiaku jest najbardziej toksyczny. Lepiej go unikaj

Za najbardziej toksyczny znak zodiaku uchodzą Bliźnięta. To urodzenie mistrzowie manipulacji potrafiący bezwzględnie wykorzystywać słabości innych. Zodiakalne Bliźnięta wyczuwają strach i emocji swoich bliskich i bezlitośnie to wykorzystują Bagatelizują złe emocje i nie potrafią się zaangażować w pomoc. Bywają bezkrytyczne i nie przejmują się uwagami innych, są przekonani o swojej wyjątkowości i uważają, że wszystko im się należy. 

Sonda
Wierzysz w horoskopy?
Pierwsza w październiku burza w Lesznie
Nasi Partnerzy polecają