Walentynki 2020. O tych 3 zasadach musisz pamiętać w święto zakochanych, aby było udane!

2020-02-14 7:52 katk
walentynki 2020
Autor: East News

Walentynki 2020, czyli święto zakochanych obchodzimy z osobami, które kochamy. Najczęściej przygotowujemy na tę okazję coś wyjątkowego, zabieramy partnera lub partnerkę na randkę. Jeśli pragniesz, aby walentynki 2020 były dla was niezapomniane, powinnaś pamiętać o trzech zasadach, które opisujemy poniżej.

Walentynki 2020 będziemy obchodzić już w piątek. Zapewne większość z nas już ma plany na ten dzień. Jeśli chcesz, aby tegoroczne święto zachowanych było udane i zapadło wam w pamięci na lata, postaraj się pamiętać o tych trzech zasadach na 14 lutego:

  1. Zaskocz ukochanego - zrób coś, czego się nie spodziewa. Odwiedź go podczas lunchu w pracy, przygotuj romantyczną kolację (oczywiście jego ulubione danie), wręcz mu prezent, o jakim marzył od dawna.
  2. Jeśli nie macie możliwości, aby spędzić cały dzień razem - rano wyślij mu romantycznego lub erotycznego SMS (w zależności od etapu, na jakim jest wasza relacja). Możesz na przykład wysłać mu piękne życzenia na walentynki. Tak małym gestem pokażesz mężczyźnie, że o nim myślisz i pamiętasz.
  3. Zachowaj romantyczny nastrój - nie miej pretensji o błahostki. Walentynki 2020 to chyba najgorszy moment na rozwiązywanie problemów, zwłaszcza jeśli wiesz, że twoje pretensje prawdopodobnie doprowadzą do awantury. Lepiej wziąć kilka głębokich oddechów (bo może problem, który cię dręczy, nie jest tak istotny, jak początkowo ci się wydawało) i cieszyć się chwilami, które spędzacie wspólnie.
Najnowsze