Wielki horoskop miłosny na rok 2022. Kto znajdzie miłość, a kogo czeka rozstanie?

2021-12-27 13:01
Horoskop miłosny tygodniowy 14-20 października. Zajrzyj w przyszłość!
Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/StockSnap Wielki horoskop miłosny na rok 2022

Jesteśmy już u kresu 2021 roku, który upłynął nam głównie pod znakiem pandemii. Nadchodzący rok będzie niósł ze sobą dynamiczne zmiany w życiu uczuciowym wielu znaków zodiaku. Sprawdź, czy spodziewać się przyjemnej stabilizacji czy może burzliwych przemian. Kto w roku 2022 pozna miłość swojego życia? Dla których znaków zodiaku nowy rok będzie owocny w sferze uczuciowej, a dla których nieudany?

Wodnik

Wodnik w nadchodzącym roku spodziewać się może częstych związkowych kłótni. Partnerzy wodników będą objawiać chęć dominacji w związku, co poniesie za sobą nieprzyjemne konsekwencje. Single natomiast rozpoczną relację przyjacielską, którą połączą z cielesnością. Możliwe, że wystąpi u nich romans.

Ryby

Dla osób spod tego znaku zodiaku rok 2022 obfitował będzie w nowości. Single otrzymają od losu szansę na poznanie nowego partnera, właściwego do stworzenia poważnej relacji. Ryby pozostające w związku także doświadczą uczuciowych nowości. W ich relacji ukaże się okazja do rozpoczęcia kolejnego ważnego etapu.

Baran

U zodiakalnych byków w 2022 roku wystąpi poważny problem w ich romantycznej relacji. Z kolei single będą mieli wiele okazji do rozpoczynania oraz kończenia związków, jednak w żadnym z nich nie pojawi się perspektywa stworzenia poważnej relacji.

Byk

2022 rok samotnym bykom przyniesie możliwość poznania miłości swojego życia, a tym będącym w związkach - wiele radosnych chwil pełnych miłości. Wszystkie osoby spod znaku byka spodziewać się mogą rozwoju życia emocjonalnego i poważnych deklaracji.

Bliźnięta

Związki osób spod tego znaku zodiaku w 2022 roku będą burzliwe i pełne kłótni. Z tego powodu zodiakalne bliźnięta zmuszone będą do pracy nad bliską relacją i zastanawianiem się na jej sensem. Single wolny czas poświęcą na relacje niemające poważniejszej przyszłości.

Rak

Poważny związek zodiakalnego raka czekają przeszkody. Rywalizacja partnerów skończyć się może rozstaniem w nadchodzącym roku. Z kolei singli czeka wiele rozczarowań uczuciowych. Dopiero pod koniec roku będą oni mogli spodziewać się szansy na stworzenie stałego związku.

Lew

U osób spod znaku lwa 2022 rok nie przyniesie zmian w sferze związkowej. U singli, nawet pomimo powodzenia u płci przeciwnej, brak będzie możliwości na ułożenie sobie życia uczuciowego. Natomiast lwy pozostające w związku wytrwale pielęgnować będą bliskość w relacji, jednak nie wystąpią u nich poważniejsze zmiany ani deklaracje.

Panna

Samotne panny będą w stanie zainicjować nową, lecz luźną relację. W związkach doświadczą wielu przeciwności i odczują dystans ze strony partnera. Będzie on wycofany i oporny, co poskutkuje powstaniem niepewności u zodiakalnej panny.

Waga

Osoby urodzone pod znakiem wagi w nadchodzącym roku będą często rozpoczynać nowe relacje romantyczne. Ich koniec będzie zazwyczaj szybki, czym wagi będą zmęczone wraz z końcem roku. W stałych związkach możliwe próby zajścia w ciążę lub zmiana miejsca zamieszkania wspólnie z partnerem.

Skorpion

W stałych związkach zodiakalnych skorpionów nastąpi poprawa stosunków między partnerami. Single wejdą w nowy i poważny związek. Wszystkie osoby spod tego znaku zodiaku w 2022 roku czeka pomyślność w roli kochanka oraz w planowaniu przyszłości w relacji.

Strzelec

W 2020 roku strzelce będące w związku, natrafić mogą na rywalkę w walce o względy partnera, co skończy się poważną próbą dla ich bliskiej relacji. W życiu uczuciowym singli dominować będzie przyjemność i rozrywka, czerpane z kontaktów seksualnych.

Koziorożec

Możliwe jest, że u osób spod tego znaku zodiaku pojawi się smutek i niepokój, dotyczący braku partnera. Z kolei koziorożce w związku odczuć będą mogli oddalanie się od swojego partnera. Ważne jest, aby osoby spod tego znaku przyłożyły starania do dbania o swoje życie uczuciowe.

Sonda
Wierzysz w horoskopy?
SUPERNOVA LIVE: Marcin Czerwiński w swoim hicie Pod Wiatr. Ciarki gwarantowane!