Wróżba dla imion. Te imiona nie zaznają spokoju w tym tygodniu. Przepowiednia imienna

2022-05-22 7:18
Wróżba dla imion
Autor: Pixabay Wróżba dla imion

Wróżby i przepowiednia dla imion. W czasach starożytnych imię miał nie tylko służyć identyfikacji danej osoby, ale również stanowiło dobrą, lub złą wróżbę dla jego posiadacza. Do dziś wiele osób wierzy we wszelkiego rodzaju horoskopy i przepowiednie związane z imionami. Zobacz, jaka wróżba przypisana jest do Twojego imienia na najbliższe dni. Te 3 imiona czeka bardzo trudny tydzień, będą musiały mierzyć się z wieloma problemami, a ich poczucie własnej wartości zostanie złamane. Zobacz imienną przepowiednię i sprawdź, czy Twoje imię znajduje się na liście.

Przepowiednia dla imion. Ich posiadaczy wyjątkowo trudny tydzień

Już od czasów antycznych wierzono w magiczną moc imion. Mogły one być dobrą, lub złą wróżbą dla ich posiadaczy. Często nadawane było kilka imion, z tego jedne sekretne. Miało to uchronić przed wszelkiego rodzaju zaklęciami i urokami rzuconymi na daną osobę. Również dzisiaj, niektóre z popularnych imion uchodzą za bardziej pechowe od innych. Sprawdź, jaka wróżba na ten tydzień przypisana jest do Twojego imienia. Gwiazdy nie będą łaskawe dla 3 imion, które czeka trudny czas i mnożące się przed nimi problemy. Zobacz, o jakich imionach mowa. Czy jesteś na te liście?

Zobacz także: Horoskop tygodniowy 23.05 - 29.05 dla dwunastu znaków zodiaku. Nerwowa energia

Te imiona nie będą mieć dobrego tygodnia. Wróżba dla imion 

Wróżba dla imienia: ARTUR

Panowie noszący to imię najczęściej są introwertykami, najlepiej im we własnych towarzystwie i źle się czują w otoczeniu dużej grupy ludzi. To dokonali specjaliści w swojej dziedzinie, stale poszerzają swoje umiejętności i są cenionymi ekspertami. W tym tygodniu ktoś będzie to chciał wykorzystać, zwykła prośba o pomoc może zamienić się w nieprzyjemną sytuację, podczas której może paść za dużo słów, a jej konsekwencje będą tragiczne.

Wróżba dla imienia: BARBARA

Nie lubisz podejmować decyzji, wolisz, jak ktoś innych robi to za Ciebie. W najbliższych dniach możesz pozwolić "dać się stłamsić". Bliscy mogą sprawić Ci przykrość, po której zaczniesz analizować swoje życie, a Twoja pewność siebie zostanie bezpowrotnie podłamana. 

Wróżba dla imienia: PATRYCJA

Lubisz być w centrum uwagi i zawsze wszystko ma się kręcić wokół Ciebie Gdy ludzie tracą zainteresowanie Twoją osoba znika pewność siebie i gubisz się we własnych kompleksach. Twój charakter może przysporzyć Ci wiele problemów, Twoi przyjaciele zaczną się od siebie odsuwać. Pomyśl o czymś więcej niż Twój czubek nosa, w innych przypadku obudzisz się całkiem sama. 

Sonda
Wierzysz w znaczenie imion?
Po przerwie spowodowanej pandemią wróciły juwenalia, tak bawią się studenci.