Zbliża się zaćmienie Słońca i nów Księżyca w Strzelcu 2021. To zapowiedź ogromnych zmian i spełniania marzeń

2021-11-27 7:05
Zbliża się zaćmienie Słońca i nów Księżyca w Strzelcu 2021. To zapowiedź ogromnych zmian
Autor: 95C/Pixabay

W astrologii zaćmienie Słońca i nów Księżyca w Strzelcu to potężne zjawisko zapowiadające zmiany w każdej sferze życia. Ostatni nów Księżyca w roku 2021 wydarzy się 4 grudnia. Tego samego dnia czeka nas zaćmienie Słońca. O tym co się za moment stanie zdecyduje zodiakalny Strzelec. Czekają nas niespodzianki i wielkie zmiany, ale po trudnej pełni i zaćmieniu Księżyca w listopadzie nów w Strzelcu będzie, jak najpiękniejszy prezent.

Zaćmienie Słońca i nów Księżyca w Strzelcu to zapowiedź ogromnych zmian. Już teraz możemy odczuwać lekkie rozchwianie – spadki i poprawy nastroju. To efekt sezonu zaćmień. Podczas listopadowej pełni i zaćmienia Księżyca wróciły do nas bolesne sprawy z przeszłości, byliśmy bardziej krytyczni i niespokojni. Ostatni nów Księżyca w roku 2021 wydarzy się w grudniu w znaku Strzelca. Towarzyszyć mu będzie zaćmienie Słońca. W czasie pomiędzy zaćmieniami na jaw wychodzą skrywane tajemnice. Wiele osób zrzuca maski dzięki czemu możemy zobaczyć ich takimi jakimi naprawdę. Widzimy tez więcej w sobie. To czas w którym wiele znajomości kończy się bezpowrotnie. Pamiętajmy jednak, że wszystko jest po coś. Ten czas ma nas przygotować do nadchodzącego zaćmienia Słońca i nowiu Księżyca w grudniu. Tym razem o wszystkim co się wydarzy zadecyduje Strzelec - istota zabawna, przygodowa i otwarta na świat. Zaćmienie Słońca i nów Księżyca w Strzelcu już 4 grudnia 2021, jak się do nich przygotować?

ZOBACZ TEŻ: Strzelec z grudnia to dziki imprezowicz. A z listopada? Sprawdź z kim masz do czynienia

Zaćmienie Słońca i nów Księżyca w Strzelcu 2021będą przełomowym zjawiskiem

Ostatni nów 2021 roku zapowiada ogromne zmiany, których konsekwencje będziemy odczuwać jeszcze w pierwszej połowie przyszłego roku. Optymistyczny Strzelec wyprowadzi nas ze stanu marazmu w jaki wpędził nas Skorpion. Zapragniemy tworzyć. Jeśli od pewnego czasu zastanawiamy się nad podjęciem ryzyka związanego z nowym projektem teraz możemy mieć odwagę, by to zrobić. Gwiazdy będą nas wspierać w realizacji najbardziej wymagających pomysłów. Strzelec nie dba o rutynę. Zasady, granice? Tak, zna ale zawsze znajdzie sposób, by je obejść. Idzie na przód, czerpiąc radość z podroży, która prowadzi do realizacji celu. Dlatego nie przegap okazji. Bo nów Księżyca w Strzelu wspiera zaćmienie Słońca - obietnica przyszłych zmian. Do tego stopnia, że jedną noga wejdziemy już w 2022 rok. Co przyniesie? W dużej mierze zależy to od Ciebie. Działania jakie teraz podejmiesz będą miały długofalowe skutki. Dlatego wejdź w ten nów z czystym sercem. Odpuść przeszłość i wyciągnij naukę z tego co się wydarzyło. Jeśli ktoś cię skrzywdził przepracuj to, podnieś głowę i idź dalej. Traktuj siebie, jak najlepszego przyjaciela, uwierz w swoją moc i otaczaj się ludźmi, którzy niosą inspirację. Jeśli w twoim otoczeniu są osoby, których spotkanie sprawia przykrość zastanów się czy ta znajomość jest ci potrzebna. Traktuj siebie z czułością, bo jeśli ty o siebie nie zadbasz, inni mogą tylko próbować.

NIE PRZEGAP: Jaki prezent dla Byka, Wagi lub Strzelca? Sprawdź najlepszy prezent pod choinkę według znaku zodiaku

Tańczące z promocjami 26.11

Którym typem osobowości jesteś?

Pytanie 1 z 8
Opisz swój charakter