Strzelec z grudnia to dziki imprezowicz. A z listopada? Sprawdź z kim masz do czynienia

i

Autor: Pixabay Strzelec z grudnia to dziki imprezowicz. A z listopada? Sprawdź z kim masz do czynienia

Strzelec z grudnia to dziki imprezowicz. A z listopada? Sprawdź z kim masz do czynienia

2021-11-24 16:30

Pogodna, uśmiechnięta z życiową dewizą – „Naprzód!”. Tak kojarzymy osobę spod znaku Strzelca. Znak zodiaku dla osób, które urodziły się pomiędzy 22 listopada a 21 grudnia. Jednak Strzelec Strzelcowi nierówny. Grudniowy kocha dzikie harce, listopadowy to obieżyświat. Jakie cechy ma Strzelec z listopada i grudnia?

Strzelec nie martwi się o jutro, rzuca się w wir wydarzeń nie myśląc o konsekwencjach. Jest spontaniczny i często żyje, jakby jutra miało nie być. Strzelec z listopada również nie stroni od imprez ale od tańców woli podróże. Zanim jednak wyodrębnimy różnice i podamy części wspólne charakterystyczne dla osób spod znaku Strzelca, musimy wyjaśnić dlaczego Łucznik Łucznikowi nierówny. W astrologii cały dwunastofazowy Zodiak dzielimy na cztery żywioły - ogień, ziemię, powietrze i wodę - oraz  trzy jakości - kardynalną, stałą i zmienną. Dzielony jest również pojedynczy 30-stopniowy odcinek znaku Zodiaku - każdy na trzy równe części, tzw. dekanaty. Te  przejmują specyfikę kolejnych faz danego żywiołu. Dlatego często mówi się, że typów charakterologicznych jest w zodiaku 36 a nie 12. Pierwszy dekanat fazy Strzelca ma cechy Strzelca, drugi Barana, trzeci Lwa.

NIE PRZEGAP: Jaki prezent dla Byka, Wagi lub Strzelca? Sprawdź najlepszy prezent pod choinkę według znaku zodiaku

Strzelec cechy charakteru

Strzelec to urodzony optymista. Osoby spod tego znaku starają się nie przejmować kłodami, które los rzuca im pod nogi. Wierzą, że życie jest za krótkie by przejmować się drobiazgami. Są rządne wiedzy, uwielbiają poznawać nowe kultury, podróżować. Są niezwykle kreatywne i wciąż potrzebują nowych bodźców. Zawsze chcą mieć rację. Mają bardzo silną intuicję i trudno je odwieść od podjętej decyzji. Listopadowy Strzelec ma problemy ze znalezieniem partnera, który stale będzie go zaskakiwać. Dlatego drugą połówkę najprędzej znajdzie w dalekiej podróży. Kogoś, kto będzie zupełnie inny niż dotychczas poznane osoby, kogoś kogo będzie odkrywał przez długie lata. Właśnie takie cechy mają osoby urodzone w pierwszej dekanie Strzelca czyli pomiędzy 22 listopada a 1 grudnia. Jakie są grudniowe Strzelce?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

QUIZ. Sprawdź wiek swojej duszy i umysłu

Pytanie 1 z 10
Jak lubisz spędzać czas wolny?

Strzelec odważny i gwałtowny

Osoby spod znaku Strzelca urodzone pomiędzy 2 a 11 grudnia posiadają ogólne cechy Łucznika, ale w ich charakterze przejawiają się także zaborczość i gwałtowność zodiakalnego Barana. Strzelce z początku grudnia najpierw myślą potem robią. Na szczęście mają talent dyplomatyczny, dzięki temu potrafią wybrnąć z kłopotliwej sytuacji. Uwielbiają otaczać się ludźmi i łatwo nawiązują przyjaźnie. W miłości bywają zaborcze, choć same chcą się czuć wolne.

NIE PRZEGAP: Rumpologia, czyli wróżenie z pośladków. Tyłek prawdę ci powie, sprawdź jaką

Strzelec król życia

Osoby urodzone w trzeciej dekanie Strzelca czyli pomiędzy 12 a 21 grudnia, oprócz ogólnych cech Łucznika mają także te charakterystyczne dla Lwa. Strzelce z ostatniej dekany są szalone. Często żyją jakby jutra miało nie być. To połączanie skutecznego myśliwego i króla zwierząt. Cechuje je niezwykła odwaga i niespożyte pokłady energii - nawet na emeryturze. Te Strzelce uwielbiają imprezować do białego rana. Jeśli szukasz kompana na spontaniczny wypad na miasto lub zagraniczny city break - nie wahaj się i dzwoń. Sprawdzi, czy ma wystarczająco dużo pieniędzy i spyta, gdzie i o której się widzicie. Pamiętaj jednak o zapewnieniu mu wystarczająco dużo uwagi, ten Strzelec ma cechy Lwa i lubi błyszczeć, jak na króla przystało.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku