Rumpologia, czyli wróżenie z pośladków. Tyłek prawdę ci powie, sprawdź jaką

2021-11-19 16:24
Rumpologia, czyli wróżenie z pośladków. Tyłek zdradzi Ci przyszłość
Autor: SHUTTERSTOCK Rumpologia, czyli wróżenie z pośladków. Tyłek zdradzi Ci przyszłość

Wydaje się szalone ale są tacy, którzy twierdzą, że rumpologia ma swoje korzenie już w starożytności. Z pośladków wróżono już w Babilonii, Indiach, Grecji i Rzymie. Według największej amerykańskiej entuzjastki rumpologii lewy i prawy pośladek ujawniają odpowiednio przeszłość i przyszłość danej osoby. Swoje teorie na ten temat ma również pierwszy polski rumpolog. Koniec z wróżbami z fusów czas na wróżby z… pupy! Co o tobie mówi twój tyłek?

Rumpologia, jak podaje Wikipedia to „ pseudonauka pokrewna fizjonomice, opierająca się na badaniu nierówności, dołków, brodawek, pieprzyków oraz fałd na pośladkach”. Według pierwszego polskiego rumpologa Kazimierza Olszewskiego nie ma dwóch identycznych pup. A jeśli każda jest inna to można z niej odczytać cenne informacje. Zwolenniczką tej dziedziny była (zmarła w 2020r) amerykańska astrolożka Jackie Stallone. Matka aktora Sylvestra Stallone’a twierdziła, że przepowiedziała wynik wyborów prezydenckich w USA, a także rozdanie Oscarów choć to akurat wywróżyła z pośladków swoich dwóch dobermanów. Większość ekseprtów w tej dziedzinie wróży na podstawie zdjęć. Jednak brytyjski rumpolog Ulf Buck twierdzi, że jest w stanie przewidzieć przyszłość danej osoby poprzez dotykanie jej nagich pośladków. Bezpośredni kontakt preferuje także Kazimierz Olszewski, ale jak wielokrotnie podkreślał w rozmowie z „Super Expressem” fotografia wystarczy. Zatem zupełnie poważnie lub też z przymrożeniem oka spójrz w lustro lub na zdjęcie i sprawdź co mówią o tobie własne cztery litery. Wróżenie z tyłka nie jest wcale trudne. Jeśli ktoś chcesz spróbować swoich sił w rumpologii, na początek powinien poznać podstawy, czyli główne typy pośladków oraz ich znaczenie. Odszukaj w galerii kształt podobny do twojego i dowiedz się więcej o sobie.

ZOBACZ TEŻ: Andrzejki 2021. Wróżby, historia, data. Kiedy są Andrzejki i jak obchodzi się je w Polsce i na świecie?

QUIZ. Czy masz szósty zmysł?

Pytanie 1 z 9
Jakie są Twoje sny?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE